reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Cześć dziewczyny :)

Pobuuuudka ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Ja juz wstalam i zbieram sie do pracy:) wczoraj ledwo wrocilam z pracy poszlam nado budowę potem cos zjadlam i zasnelam... i tak spalam az do samego rana:D mi chyba zmeczenie nigdy nie odejdzie:D
 
Witam sie z rana :) humor dobry bo opuszczam dzis oddzial wiezienny- czyt.zakazny z synem :D pora do domu

7u22gzu3fqrpf7u3.png
To dzień lepszy jak same dobre wiadomości;) super;)

Witam w czwartek:-):-):-) nawet się wyspałam ;) młoda wstała razem ze mną ;)

Dziewczyny jadę w niedzielę do chrzesnej syna w odwiedziny. Urodziła 23 stycznia córeczkę;)


Co kupić w prezencie? Ciuszki? Przeciez dziecko zaraz wyrośnie. Myślałam o lezaczku buziaczki takim 3w1 ja miałam przy synu i bardzo sobie chwalę co myślicie?

16udqqmzgjmhetdf.png
 
Dzień dobry :D W końcu nadrobiłam ale nie było łatwo przebrnąć przez ponad 40 stron :p Tydzień do wizyty i oczywiście już włączyło mi się stresowanie :p W dodatku ciągle zastanawiam się dlaczego jeszcze nie czuje dzidzi. Dziś weszłam z ciekawości na wagę, sama w domu się nie ważę, tylko czekam na wizyty i ważenie u gina ale wiadomo, że tam zawsze jest trochę więcej bo w ciuchach a dziś rano bez ciuchów 74,3kg więc poszło znowu trochę do przodu bo 16.02 było w ciuchach 74,4kg. Najgorsze jest to, że ja bym ciągle coś przeżuwała [emoji28] Dziś jadę po ten wspomniany wczoraj rożek z Pepco, normalnie zakochałam się w tym wzorze i muszę go mieć :D Gorzej jak już go nie będzie bo był tylko jeden, chyba się tam poryczę [emoji28]

Jesli sie na tym znasz to tak. Ja nawet sobie porzadnego selfie nie umiem zrobic wiec wole isc do kogos doswiadczonego [emoji23]

0d1ysek2w436ny0c.png
Ha jakbym o sobie czytała :D Też na żadnych selfie nie wychodzę jak człowiek ale liczę, że takie zdjęcie w szarości i do tego bokiem jakoś się uda ogarnąć ale to zobaczymy :)

@Margana trzymam kciuki mocno!
Chwalę sie dzisiejszymi zakupami :) Teraz wszystko przejrzałam itp i rozm. 56 brakuje mi jeszcze może ze 2 pary body na krótki rękaw, 3 kaftaniki i czapeczki :) Reszta jest. Wiadomo nie mówię o rzeczach typu pampersy, pościele itp
Piękne zakupy. Ja się zastanawiam czy w ogóle kupować kaftaniki, bo jakoś mnie nie przekonują, boję się, że mogą się rolować albo zwijać na plecach. Najbardziej podchodzą mi body i do tego jakieś spodnie albo pajacyki :) Ewentualnie body i na to śpioszki.

Moje dzisiejsze szaleństwo
9d1297804c898c3734e369f10a5f

140618bd497fb6638cc61658e726

pieluszki flanelowe
owieczki_kremowa_napisy.jpg

sowki_zielono_pomaranczowo_brazowe_kremowa_napisy.jpg

pieluszki muślinowe
3ce80b5d494cb44bebb087d4be97

pieluszki tetrowe
ecru_zoo.jpg

szary_serduszka_bialo_czerwone.jpg

i 3 zwykłe tetry
Piękne i widzę, że neutralne :)

Wiecie co... Ja jeszcze nie kupiłam nic dla dziecka ale to w sumie nic złego....gorsze jest to że ja kompletnie nie wiem jak się za to zabrać??!! :o ile czego kupić... Bo wózek czy np bujaczek to sprawa indywidualna
.. Bardziej mi chodzi o to co przyda mi się dla maluszka.. Im jestem dalej tym jestem bardziej zielona :ooo

p19u3e3k4uaqwd15.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Też mam z tym problem. Nie bardzo wiem ile czego kupić mimo, że wszędzie pełno różnych list wyprawkowych, blogów i vlogów. A najgorzej mam z kompletowaniem strojów, jakoś się nie umiem skupić wcale, żeby wymyślić co do czego pasuje i co jeszcze potrzebuję.

Dziewczyny, zaraz będę nadrabiać wasza produkcję:)

Ja po wyzycie, wszystko dobrze, torbiel się sam wchłonal, dostałam pozwolenie na basen :)

Serce wali jak dzwon, szyjka w porządku, ogólnie luzik. Kolejnej wizyty nie dałam rady przesunąć bo gin idzie na urlop. Także kolejna 1 marca. Może mąż weźmie wolne a jak nie to trudno :) :)


Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
Super, że wszystko dobrze :) Masz jakąś fotkę dzidziusia? Gin mówił Wam coś o płci?

1517425347-05ea038a0bb04777-aaaaaa.jpeg
dotarła do mnie lampka do pokoju Maluszka[emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png
Ale fajna! Chyba mocno nie świeci? Fajnie jakby dawała takie rozproszone blade światło. No i cena super.

Sliczna!
My mamy taka[emoji5]
1517428616-282e01696d66624d-aaaaaa.jpeg


0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Ładna lampka, to chyba akryl nie?

Ach nie ma nic piękniejszego od możliwości popatrzenia na naszego Szkrabika w brzuszku [emoji16] ja idę w następny czwartek i już się nie mogę doczekać [emoji16][emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png
Ooo to idziemy razem :D Już nie mogę się doczekać.

Poza tym oglądałam jak zwykle pinteresta w poszukiwaniu pomysłów ;)
I to np moje klimaty ;)
c44f9bec7c6dcfee14263540a96010a8.jpg


0d1yrjjgtd95fou3.png
Ooo jaaa cieee, ta szaro-żółta i szaro-miętowo-żółta boskie [emoji173] Jak mi żal, że nie mamy póki co możliwości aranżacji pokoiku dzidziusia :( Przy dobrych wiatrach dopiero na późną jesień :( Ten ostatni pokoik prześliczny [emoji7]
 
Podoba mi się ten bujaczek, może któraś miała i może podzielić się opinią? :)
a3722e73be7a41a93dca29c27dbe89a3.jpg
 

Załączniki

  • a3722e73be7a41a93dca29c27dbe89a3.jpg
    a3722e73be7a41a93dca29c27dbe89a3.jpg
    197,1 KB · Wyświetleń: 247
Ja pisałam już że ja karmiłam moja dwójkę cały czas ściągniętym mlekiem. Więc jak wiedziałam że jakiś grill się szykuje albo urodziny to ściągałam w ciągu dnia tyle mleka by starczyło na całą noc. Napewno nie siedziałam z zegarkiem w ręce i sprawdzałam czy minęło już odpowiednio dużo czasu.
Nigdy nie pretendowalam do roli męczennika i karmiąc jak miałam ochotę napić się pół piwa albo i całego to tak robiłam żeby mleka dziecku starczylo. A jak coś zawsze mm zostawało. Więc głodne nie było. A mleka miałam na tyle że 2 duże szuflady w zamrażarce były zawsze pełne. To od biedy mogłam rozmrozić a nie ciągle sobie wszystkiego odmawiać. Ale to tylko moje zdanie i moja opinia. Jak ktoś robi inaczej ma do tego prawo ja nie oceniam

No moje zdanie takie ze % po skonczonym kp [emoji13][emoji13]mi sie naleza

Zreszta wcinam kielbache grilowa bez piwa ale to ja[emoji23][emoji23]
Kszdy robi jak uwaza
 
reklama
Też tak uważam ... Tyle rzeczy musi naraz dobrze zadziałać... Hormony, jajniki, jajowody, endometrium, śluz, nasienie, jajeczko musi się dobrze zagniezdzic... Później serduszko musi zabić, wszystkie procesy żeby wad nie było, aby każdy organ dobrze pracował... A to tylko kropla w tym wszystkim...

f2w39n7303c24ozn.png

No niestey
Niewiem ile was sie staralo dluzej o baby ale serio to ciezka droga psychiczne
Pary musza sie bardzo wspierac
Depresyjne to czasem sie robilo u ciebie tez szczesliwa?
Wyobrazam se twoja mine Jak test byl pozytyw
 
Do góry