reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Zobacz załącznik 837512
Nie rozumiem ?




Moze uda mu sie byc przy porodzie. Pracuje w Niemczech.



Ale jedzac ją, wiesz co jesz :D

@_agnieszka_ :) dzieki za przepis, moze skorzystam :)

Hih staram sie nie myslec ze jestem wampir[emoji23][emoji23]
Mam kumpele wegetarianke jak kestem z nia I jemy cod razem biore cos earzywnego ona wymiotuje jak widzi mieso
Dobra ze mnie kolezanka;)
 
reklama
Tak, zakrecilo mi sie w glowie[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

Sprobuj nie wracac i za to za rok pieniedzy co bys wydala na fajke kuoic super buty lub torbe ;) ja suadlam kiedts z kartka napisalam plusy minusy fajek, a bylam taka ze popristu lubialam ten smak kawa fajka
Rzucilam z dnia na dzien
 
Ja gdzieś w tv o nich program widziałam (gdzieś jest miasteczko Amiszow) tam mówili z tego co pamiętam, że uczą sie, ale dziewczynki bardzo krótko i tylko to co uch zdaniem im się przyda .... To sami chłopcy, ale dłużej ... O ile nic nie pomyliłam :)

f2w39n7303c24ozn.png

Ja nawet ich nazwy nie slyszalam ze amisze....
Ale bardzo dlugo maja swe wyznanie od 1600 roku
Skoro nie wchodza nam w droge to my tez im nie ...
oststnio Jak bylam w London bridge stalam nad mostem I myslalam jakoe ja mam szcxescie ze zyje ze akurat tego feralnego dnia nie bylam tutaj w tym mscu kiedy byl zamach przes muzumanina
Nie rozumiem dlaczego oni to zrobili dla swej religi;/ zabijac kogos

Dodam ze Mam tez znajoma z Marocco , jej samej tez przykro...
 
Ja w tej ciąży zjadłam całe mnóstwo kaszanki. Może to nie jest najzdrowsze jedzenie, ale co tam.
Nie wiem też w sumie, skąd miałyby się wziąć bakterie we krwi zwierząt, musiałyby być chore na sepsę... No ale mikrobiologię miałam ponad 10 lat temu... No i kaszanka robiona jest z gotowanej krwi, nie z surowej...

Wez zrobilas smaka mi[emoji13][emoji13]
22/2 dopytam jescze lekarza bo zaczynam swirowac I moje kubki smakowe na slowo kaszanka huh
 
Ja nawet ich nazwy nie slyszalam ze amisze....
Ale bardzo dlugo maja swe wyznanie od 1600 roku
Skoro nie wchodza nam w droge to my tez im nie ...
oststnio Jak bylam w London bridge stalam nad mostem I myslalam jakoe ja mam szcxescie ze zyje ze akurat tego feralnego dnia nie bylam tutaj w tym mscu kiedy byl zamach przes muzumanina
Nie rozumiem dlaczego oni to zrobili dla swej religi;/ zabijac kogos

Dodam ze Mam tez znajoma z Marocco , jej samej tez przykro...
Ja jestem bardzo tolerancyjna jeśli nikt nikogo nie krzywdzi :) i nikt taki mi nie przeszkadza... Ani inna religia, narodowość, inna kultura czy orientacja seksualna :) ja nawet uważam, że jeśli homoseksualisci chcą adoptować dzieci to nie mam nic przeciwko... Lepsze to dla tych dzieci niż dom dziecka :) dwie matki czy dwóch ojców... Ważne, że rodzina :)

f2w39n7303c24ozn.png
 
No niestey
Niewiem ile was sie staralo dluzej o baby ale serio to ciezka droga psychiczne
Pary musza sie bardzo wspierac
Depresyjne to czasem sie robilo u ciebie tez szczesliwa?
Wyobrazam se twoja mine Jak test byl pozytyw
Ja już miałam koszule do szpitala bo miałam iść na badanie droznosci jajowodow :) facet choć było to dla niego krepujace musiał badać nasienie :) no już jak minęło pół roku zaczelam się martwić bardzo... A przez te hormony zamiast się polepszac to było gorzej i choć zawsZe owulacja była i pechwrzyk to później lekarz stwierdził, że nie będzie [emoji39] i to dwa razy... A w ostatnim miesiącu ten szok ... Nie da się opisać bo ja o ciąŻy już myślałam jak o cudzie... Bo wiedZiałam co jest u mnie ok a co nie... I ile wszystkiego na raz musi zadziałać , i że to się wydaje niemożliwe :) a moja siostra pierwsza ciążę ma naturalnie, ale po badaniu droznosci... Później uznali ja za nieplodna więc przeszla różne metody zapladniania aż do inwitro... I zaszła nie przy inwitro tylko miesiąc po, ale dziecko miało z.downa i zmarło i jak urodZiła to martwe to od razu zaszla w trzecia... A druga siostra zachodzi zawsze przy pierwszym podejściu [emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Do góry