reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Haha, a ja myslalam, ze apka sie zawiesila[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Haha ja tez :D
 
Mojej znajomej córa miała sporo dłużej i nie chciał jej odpaść, smarowała nawilżała i co tam jeszcze nie robiła. a drugiej znajomej syn tygodnia nawet nie miał jak mu kikut odleciał. chyba to zależy od dziecka i od kikuta, Ale myślę że po porodzie nam powiedzą co i jak :)
I od pielegnacji[emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Te się zastanawiałam, co tu tak cicho ;)

Ja dzisiaj bardzo sennie, oczy mi dosłownie leciały...

Ale potem wrócił mąż, zjedliśmy pół tortownicy ciasta i jest lepiej ;)

Co do przepisu - tym razem nie mój, ale jak usłyszałam składniki, to musiałam przetestować, bo z prawdziwym ciastem ma niewiele wspólnego, a w smaku naprawdę dobre i bardzo zdrowe :)

Skład - kilka marchewek starych na drobnej tarce (no dobra, wrzuciłam do blendera :p), dwa małe jabłka starte na grubej tarce, 2-3 łyżki platkow owsianych (u mnie zmielonych), garść daktyli, rodzynki, trochę skórki pomarańczowej, odrobina proszku do pieczenia ;) 1 jajko albo zastępnik (łyżka gorącej wody i zmielone siemię lniane)
Ja dałam płatki migdałowe, można dać orzechy, itd.
Ewentualnie jak ktoś chce bardziej słodkie to łyżka ksylitolu/cukru
Jak jest za dużo soku, to można trochę osscisnąć ;)
Wymieszać, piec 40-50 minut, 180 stopni, na papierze, i poczekać cierpliwie z wyciąganiem aż wystygnie ;)
a1a1b1bf1baccc56426ded965307a41c.jpg


0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Do góry