reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Poza tym oglądałam jak zwykle pinteresta w poszukiwaniu pomysłów ;)
I to np moje klimaty ;)
c44f9bec7c6dcfee14263540a96010a8.jpg
2d1fa053ef4964a2ae0d53b89efbe518.jpg
a04945f94c18dc9d27e2d23c8df5e6e6.jpg
5605ffa371d49bda92a637e0c1f4fcab.jpg
040c5f723e7fdd97f741fdee70c9d387.jpg
5d5de6aa6d54e55a97ce3103fdd38961.jpg
8e35758a8251cc7b86b0a052d96ae0bc.jpg


0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Te się zastanawiałam, co tu tak cicho ;)

Ja dzisiaj bardzo sennie, oczy mi dosłownie leciały...

Ale potem wrócił mąż, zjedliśmy pół tortownicy ciasta i jest lepiej ;)

Co do przepisu - tym razem nie mój, ale jak usłyszałam składniki, to musiałam przetestować, bo z prawdziwym ciastem ma niewiele wspólnego, a w smaku naprawdę dobre i bardzo zdrowe :)

Skład - kilka marchewek starych na drobnej tarce (no dobra, wrzuciłam do blendera :p), dwa małe jabłka starte na grubej tarce, 2-3 łyżki platkow owsianych (u mnie zmielonych), garść daktyli, rodzynki, trochę skórki pomarańczowej, odrobina proszku do pieczenia ;) 1 jajko albo zastępnik (łyżka gorącej wody i zmielone siemię lniane)
Ja dałam płatki migdałowe, można dać orzechy, itd.
Ewentualnie jak ktoś chce bardziej słodkie to łyżka ksylitolu/cukru
Jak jest za dużo soku, to można trochę osscisnąć ;)
Wymieszać, piec 40-50 minut, 180 stopni, na papierze, i poczekać cierpliwie z wyciąganiem aż wystygnie ;)
a1a1b1bf1baccc56426ded965307a41c.jpg


0d1yrjjgtd95fou3.png
Brzmi przepysznie :)
 
Dziewczyny jak któraś jest zainteresowana inspiracją łóżeczka to polecam stronkę. nie mogę się napatrzeć :-D:-D:-D
tylko wejdźcie sobie od razu w zakładkę zdjęcia jest lepiej pokazane :)
 

Załączniki

  • 27605370_784914838359414_480654233_o.png
    27605370_784914838359414_480654233_o.png
    191,2 KB · Wyświetleń: 64
Bardzo ladna ale znając moje upodobania kolorystyczne to kupilabym czarna[emoji13][emoji13] cala szafę mam w ciemnej kolorystyce... Nie widze sie w kolorze badz tez zboczenie zawodowe

0d1ysek2w436ny0c.png

Skąd ja to znam.. jeszcze trochę szarości, granatu, bieli... ale czarne wygrywa :)

Łaaadna :)
Napisz koniecznie jak przyjdzie, jaka jakość itd ;)
No i wrzuć linka do zakupowego, jeśli Ci nie przeszkadza, że pewnie jeszcze kilka forumek będzie chodzić w takiej samej ;) [emoji14]

0d1yrjjgtd95fou3.png

Armia lipcówek :D Ale sukienka bardzo fajna!

O matko ale sie usmialam. Mam apke dot. Ciazy i akurat czytalam mezowi co dzieje sie z dzidzia w 16 tyg itp. I doszlam do fragmentu gdzie byla informacja ze dzidzia juz robi siku srednio co 40 min... Mina mojego meza bezcenna hahaha " ale że w tobie sika? I co się z tym dzieje?" hahaha eh ci faceci[emoji173]

0d1ysek2w436ny0c.png

Geniusz :D :D :D

Jestem po. Poki co wszystko ok. Szyjka ok, wody plodowe widoczne. Wyniki ok, tylko to crp do kontroli. Za 2 tyg. mam przyjsc do przychodni po skierowanie na badania i zrobimy posiew z kanalu szyjki. A 22.02 mam sie umowic na polowkowe.
Powiedzialam, ze corka prosila o zdjecie dzidziusia, wiec staral sie zrobic jakies fajne ujecie[emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

Super! Cieszę się że nie masz na głowie kolejnych problemów! :)

Z ta C spi sie rewelacynie ☺ tylkomaz nalega ns konkurecje pytona w lozku i jak sie zawine nie mozns sie dobrac do mnie a dzieci jak przyjda w nocy zdarza sie ze wyjde do toalety i juzjakis pelzak spi zwiniety w moja poduche

Mój jest permanentnie wykradany do pokoju obok :D

dotarła do mnie lampka do pokoju Maluszka[emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png

Super te lampki! Też sobie kupię :)

Też tak macie dziewczyny, że po przeczytaniu postów i powrocie do poprzednich stron okazuje się, że znajdujecie kilka, których wcześniej nie było?

Ja odświeżam po prostu po opublikowaniu postu, bo przeważnie jest tak, że jak odpisuję moje monologi to pojawi się kilka nowych :D

Poza tym oglądałam jak zwykle pinteresta w poszukiwaniu pomysłów ;)
I to np moje klimaty ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png

Pinteresta uwielbiam za inspiracje wszelkie..! Mega fajny ten szaro-żółty pokoik :) I dzięki za przepis!

Konczyłam popołudniu sprzątać na jutrzejszy przyjazd gościa, robiłam naleśniki, piekłam pomidory do zupy itp.. a potem relaks w wannie i film na laptopie :D A teraz już chyba czas iść spać, bo jutro znowu pobudka 6.20 bleeeeee

Dobranoc! :)
 
Ja właśnie skończyłam robić inhalacje (zdrowa już jestem, ale zauważyłam, że jak zrobię wieczorem to lepiej się śpi, więc inhalujemy się oboje z mężem ;))
Jeszcze nakarmić koty i też będę się zbierać spać ;)

Chciałam zrobić obiad na jutro, ale nie wyszło, więc znowu będę o 5 gotować ;)
Tym razem będzie curry z ciecierzycy ;)

Dobranoc :)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
1517426198-931573d477305df3-aaaaaa.png
takie też są fajne , ale cena wyższa i nie wiadomo co to za tworzywo sztuczne :) bo wiadomo jak z ta chibszczyzna jest

f2w39n7303c24ozn.png
Te lampki oglądałam dziś w leroy Merlin, o ile to dobrze napisałam. Te albo bardzo podobne. Nie pamiętam ceny. No taki plastik :) ale słodkie

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@SzczęśliwaCiężarna, @żabila i nie wiem, kto jeszcze rozmawiał o dentyście.

Dziewczyny, próbowałam znaleźć informację na temat stomatologa w ciąży. Zerknijcie tutaj: Link do: Ważny i bezpłatny zabieg, z którego powinny korzystać kobiety w ciąży, a o nim nie wiedzą.
Post dość aktualny, mam nadzieję, że info prawdziwe.
Moje doświadczenia są takie, że proponowano mi plombę darmową lub płatną, obydwie światłoutwardzalne, ale płatna była lepsza, wymagała borowania mniejszej ilości tkanki zęba i chyba trwalsza.

dorzucam jeszcze info o prawach kobiety w ciąży, w tym rejestracji do lekarza w ciągu 7 dni, może komuś się przyda:
Link do: KOBIETA W CIĄŻY MA PRAWO - pobierz bezpłatnie ulotkę
 
reklama
Do góry