reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Na kolejnej wizycie jak będzie ci robić usg to napewno potwierdzi jeszcze
Mi w 15 tyg na usg powiedział ze będzie dziewczynka i w 20 na prenatalnych potwierdził


16udyx8di9hvrs5t.png
Na pewno o to zapytam :) Będzie wtedy 15+3 więc już raczej myślę, że będzie to pewne :)
 
reklama
Właśnie, żeby tylko te nasze maluchy były zdrowe... tak jakoś w tej ciąży sie boje o to bardziej, chyba temu, bo jeżdżę teraz z synem dwa razy w tygodniu na rehabilitację, i tak tyle biednych dzieci się przewija, te matki cały czas miedzy sobą opowiadaja o komplikacjach przy porodzie, o wylewach, a ja staram się nie słuchać, ale to wszystko przyczynia się tyko do jeszcze większych zmartwień.
 
Ja plamie co jakiś czas. Kilka dni temu był brąz a w nocy nawet troszkę różu.
Na początku to i żywa krew że skrzepem mi się przytrafiła.
Ja mam blizniaki , podobno niektóre kobiety tak maja , że w ciąży plamia.
Mi co drugi dzien już od samego początku leci też krew z nosa .

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi krew z nosa też często leci, ale to ponoć normalne bo śluzówka pogrubiona w ciaży :)
 
Witam się serdecznie z Wami swoim pierwszym postem tutaj....

Moja pierwsza ciąża i..... od razu DWA terminy :)
Jedna dzidzia na 2 lipca, druga na 4 lipca ale gin kazała mi być już spakowaną od 1 czerwca więc niewiadomo ;-)
Witaj i gratuluje podwojnego szczescia [emoji3]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Ja dostane wynik bezposrednio od lekarza wraz z omowieniem.
Powinnas dostac wynik do reki, niezaleznie od tego jaki jest.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Tzn wynik mogę sobie odebrać ale może go też odebrać mój lekarz bo pracuje w tym szpitalu, ale jeśli go nie odbierze to sama to zrobię na drugich prenatalnych, żeby specjalnie nie jeździć skoro jest wszystko dobrze.
 
Do góry