reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Moje też obydwa planowane, pierwsze w drugim cyklu starań ale niestety stracone i drugie w drugim cyklu [emoji4]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
reklama
Bo nikt was nie uswiadamia

Ok urodzilas zdrowe bez pappa jednak sa przypadki przeciez ze usg ok a wyniki krwi nie

Oczywiscie nawet jesli wyjdzie zle to przeciez zatrzymamy dziecko ale o psychiczne prxygotowanie sie ,nie masz stres ze wszy ok ???
Ja mam wątpliwości co do tego badania choć wiem, że jest zakecane... I już pisze czemu... Mam koleżankę, która jest w 25 tc i na pierwszych prenatalnych usg super a w pappa coś nie tak... I aby to sprawdzić musiała czekać aż do drugich prebatalnych... Choć ciążę prowadzi w bardzo znanej klinice leczenia bezplodnosci i prowadzenia ciąży... Każdy lekarz to specjalista, w klinice robią prenatalne... A musiała się biedna stresować cały trymestr bo pappa wyszedł źle choć na 2 pren okazało się, że wszystko idealnie

f2w39n7303c24ozn.png
 
Pierwsza ciąża nieplanowana przed ślubem niestety skonczyla się pozamaciczna ciąża
Druga bardzo planowana udało się po roku dokładnie
A teraz tez planowana i tez udało się po roku równo


Dzień dobry ja właśnie jem śniadanie herbatka czekam aż przyjdzie pani od sprzątania i uciekam robić remanent do butiku potem zakupy na jutro
Dziś wejdę sobie do galerii zobaczyć co ciekawego dla dzieci może będzie coś w fajnej cenie [emoji5]
Co do zwierząt ja nie mam kota mam dwa psy chichuaua Czesio który ma 3 lata odkąd jestem w ciazy bardzo się tuli składzie się na brzuch a gucio ma dopiero 5 miesięcy wiec jeszcze nie kuma o co chodzi

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Sadzilam ze choc pappa robia w pl bo usg nic nie daje 80 par ok zdrowe dzidzi a skad wiedziec czy nie bede w 20 chorych

1514559932-71ccc5aade24ed6f-aaaaaa.jpeg

Lubie ja czytac
Widziałam filmik na youtube jak przykladowo robi prenatalne :) i jak wychodzi bez pappa a jak źle pappa może wszystko zmienić nawet jeśli z samego usg jest dobrze :) mówi w tym filmie, że usg nie wykrywa 1 na 5 dziecka z zespołem Downa... I dlatego warto pappa... Ale martwi mnie, że ono może wyjść falszywie błędne

f2w39n7303c24ozn.png
 
Hej dziewczyny, u mnie lipa mieliśmy iść na sylwestra do znajomych a tu wczoraj wieczorem mój synek z zaczol kaslac i kipka, mam nadzieję że mu szybko przejdzie bo on wogole nie choruje
 
W nocy ani cienia bólu więc to chyba jednak się rozciąga jeszcze wszystko. Zobaczymy jak będzie w dzień ale już mnie to tak nie niepokoi, przecież jakby było coś nie tak to bolałoby cały czas a nie z przerwą na sen [emoji2] na wszelki wypadek dzisiaj leżę a mąż sprząta i gotuje [emoji2]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)


Dokładnie :) widocznie dzidziusiowi się nie spodobały Twoje spacery :D
 
1514622672-998641c3cd018e8a-aaaaaa.jpeg
dla wszystkich mam, które mają wątpliwości czy warto robić pappa i dla mamusiek, które są ciekawe na czym polega badanie prenatalne :) wrzucam obrazek bo w tel nie mogę skopiowac linka z youtuba, ale wystarczy sobie wpisać w google i wejść w filmy :)

f2w39n7303c24ozn.png
 
A co do ciąży to moja była planowana [emoji16] udało nam się w 10 cyklu :) zrobiłam test bo po odstawieniu duphastonu (brałam aby zajsc w ciążę, odstawiłam zanim się dowiedziałam, że jestem w ciąży i w trakcie ciąży już nie brałam) miesiączka nie przychodzila i zaskoczył mnie brak pkamien (a zawsze przed okresem miałam) :) cykle miałam monitorowane i zaszłam w ciążę mimo stwierdzobego cyklu bezowulacyjnego [emoji16] taki nasz cud

f2w39n7303c24ozn.png
 
Moja 1 ciąża nie była planowana, ale też nie całkiem wpadka. Byliśmy przed ślubem i właściwie mogliśmy mieć dziecko, ale chcieliśmy jeszcze zaczekać. Nie zabezpieczalismy się, ale omijalismy dni płodne. Ciąża była szokiem :) Druga planowana, udało się za 1 razem :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
Do góry