reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

U nas było tak że nie popatrzyłam w kalendarzyk i okazało się że może wyjść z tego dzidzia. Wtedy stwierdziliśmy że w sumie zaczynamy mieć warunki na nowego członka rodziny. Akurat wtedy dzidzia nie wyszla ale zaczelismy świadome dzialania i w pierwszym cyklu świadomych działań się udało :)
 
reklama
U mnie 1 wpadka świadoma miałam 18 lat ale straciłam w 7 tyg[emoji54] 2 [emoji7]jak najbardziej planowana i wyczekiwana bo u męża 1 dziewczynka w rodzinie i teraz 3 oczywiście planowane [emoji7]

w4sqgzu395zb6ngs.png
 
Widziałam filmik na youtube jak przykladowo robi prenatalne :) i jak wychodzi bez pappa a jak źle pappa może wszystko zmienić nawet jeśli z samego usg jest dobrze :) mówi w tym filmie, że usg nie wykrywa 1 na 5 dziecka z zespołem Downa... I dlatego warto pappa... Ale martwi mnie, że ono może wyjść falszywie błędne

f2w39n7303c24ozn.png

Dlatego ona tez ribila nifty ale rozumie ze nie kazdego stac;//: ja akurat na swieta sobie zamowilam taki prezent te nifty i nawet w marcu nie chce prezentu na urodziny;) tez nie jestem bogata niestety
 
O kurde to fajnie [emoji4] u mnie natomiast było inaczej. Pierwsza ciążę planowaliśmy, ale niestety w 6 tyg się szczęście skończyło. Później po poronieniu planowaliśmy. Stracimy się dokładnie rok i 3 miesiące . Nie udało się już mieliśmy planie listy wyjechać za granicę juz wszystko było nagrane mieli zarobić sobie na własne mieszkanie jakiś samochód itd. No i co ? Szok wypiłam 2 piwa i tak wymiotowalam jak kot. Na drugi dzień test I pozytywny. I wszystkie plany musieliśmy odłożyć... trochę byłam rozczarowana nie będę ukrywać bo na prawdę się "napalilam " na ten wyjazd możliwość zarobienia dużych pieniędzy. No ale cóż ciesze się teraz bo będziemy mieli nasze wymarzone maleństwo [emoji4][emoji4]

f2w3yx8ddqkwmvgt.png
To u Nas było tak że doszliśmy do wniosku że oboje mamy stabilne, dobrze płatne zatrudnienie, własne mieszkanie i jesteśmy ze sobą szalenie szczęśliwi :) Nie zaczęliśmy się starać tylko przestaliśmy się zabezpieczać. Ja myślałam że zejdzie Nam z pół roku bo mam tylko jeden działający jajnik. Kupiliśmy bilety lotnicze do Nowego Jorku na maj. NYC to nasze największe marzenie. I tak miesiąc po tym jak przestaliśmy się zabezpieczać zaczęłam czuć metal albo popiół w ustach. PO tygodniu zrobiłam test i był pozytywny :) Także Nowy Jork musimy odłożyć w czasie :)
 
Moja poprzednia nieplanowana kompletnie jednak przyjęta z radością.. Zakończona w 19tyg...
Druga hmmm niby nie planowana a jednak na symptomy ciąży czekałam :D wiedziałam że będzie dzidziuś [emoji14]

p19u3e3kv97eb74a.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Witam was dziewczyny z rana. Samopoczucie w miarę dobre . :) tak więc w odliczanie pojawiła się już 1 z przodu hurraa [emoji16][emoji16] tak więc jeszcze 199 dni do pojawienia się mojego maluszka. Mam nadzieje że dojdzie odliczanie do końca i nie będzie żadnych problemów [emoji4] a jak u was ?

I takie pytanie do was (bo nie pamiętam czy było kiedyś zadawane ) czy wasze ciążę były planowane czy tak zwane wpadki ? [emoji3]

f2w3yx8ddqkwmvgt.png
Moja kazda ciaza planowana co do dnia [emoji3]
Niestety na kwiecien nie wyszlo, wiec trzeba bylo zaplanowac na lipiec, ale jak by nie wyszlo to musielibysmy odlozyc starania na teoche.


0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Do góry