reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Czesc wszystkim, gratuluje wszystkich udanych wizyt. Czytam na bierzaco ale z odpisywaniem gorzej.... Ja siedze w poczekalni do lekarza mam ostatnio jakies zle przeczucia....trzymajcie kciuki prosze

7u22gzu3fqrpf7u3.png
Trzymam kciuki mocno!
 
reklama
Witajcie mamuski [emoji5]
Spalam jak zwykle fatalnie, glowa mnie boli i sie ogarnac nie moge.
Zaraz sie biore za pieczenie , upieke dwa ciasta na sylwestra i Nowy Rok i M zawiezie rodzicom i tesciom.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Witam was dziewczyny z rana. Samopoczucie w miarę dobre . :) tak więc w odliczanie pojawiła się już 1 z przodu hurraa [emoji16][emoji16] tak więc jeszcze 199 dni do pojawienia się mojego maluszka. Mam nadzieje że dojdzie odliczanie do końca i nie będzie żadnych problemów [emoji4] a jak u was ?

I takie pytanie do was (bo nie pamiętam czy było kiedyś zadawane ) czy wasze ciążę były planowane czy tak zwane wpadki ? [emoji3]

f2w3yx8ddqkwmvgt.png
U mnie obie ciaze planowane. Obie w pierwszym cyklu starań. Choć coraz częściej się zastanawiam jak dam radę z dwoma maluchami.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie przy sobocie nerwy, bo dzisiaj mial byc wynik wymazu i oczywiscie nie udostepnili wyniku :/ czyli wynik bedzie we wtorek, a we wtorek juz mam byc w szpitalu. Nie znosze takich rzeczy na ostatnia chwile :/
Wynik oczywiscie mial byc na cito.
 
reklama
U mnie przy sobocie nerwy, bo dzisiaj mial byc wynik wymazu i oczywiscie nie udostepnili wyniku :/ czyli wynik bedzie we wtorek, a we wtorek juz mam byc w szpitalu. Nie znosze takich rzeczy na ostatnia chwile :/
Wynik oczywiscie mial byc na cito.
Ech, z laborami niestety tak bywa :(
Mam nadzieję, że będziesz mogła odebrać je przed szpitalem?

Jak ostatnio robiłam badania, to miały być w konkretnym dniu do 16, i w ten dzień na 17 miałam wizytę u endokrynologa, oczywiście bez wyników :/

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Do góry