reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

To ja bym sie wybrala do lekarza jak najszybciej. Mi lekarz kazal zadzwonic 3 dni po tetminie @ i od razu kazal przyjsc. Dostalam Duphaston i Luteine.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w pierwszej ciazy bralam duphaston w drugiej luteine. Mysle, ze na tego 16 sie umowie
 
reklama
I moze to smieszne ale wydaje mi sie, ze czulam moment zaplodnienia bo bylam tak chora lamanie w kosciach jak by mnie grypa brala z Kacprem tez tak mialam I potem do testu problemy z jelitami
Haha, wierze, bo ja tez w kazdej ciazy tak mialam [emoji3]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spróbuj zjeść coś z samego rana jeszcze w łóżku w pozycji leżącej, chociażby pół banana i wstań dopiero po chwili. Koleżance bardzo to pomagało a mdłości miała okrutne


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Chciałabym i też słyszałam, że to pomaga, ale niestety nie mogę bo mam niedoczynność tarczycy i rano biorę euthyrox a po tym przez pół godziny nie mogę nic jeść :-(
 
Dziewczyny jest moj wczorajszy wynik bety: 735 !
W piatek bylo 126. Czyli przyrost odpowiedni, ale czy nie za duzy?

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wszystkim!

Bardzo ostrożnie, ale zaglądam na lipcówki:) jestem 5 dni przed okresem więc niby wszystko się może zdarzyć... Tak czy siak - dzisiaj rano i wczoraj wieczorem pozytywny bledzioch ale jednak pozytywny.

Mam nadzieję, że zostanę tu z Wami na dłużej. Gratuluję wszystkim i trzymam za Was kciuki :)
Witaj :-) i niczym się nie martw, ja pierwszy test zrobiłam 4 dni przed miesiączką i był cień cienia drugiej kreski, jak mężowi pokazałam to on powiedział, że nic nie widzi :-) ale ja tam widziałam, że jest druga kreska a to, że słaba to nie ma znaczenia, ważne, że jest :-) Gratuluję :-)
 
Dziewczyny jest moj wczorajszy wynik bety: 735 !
W piatek bylo 126. Czyli przyrost odpowiedni, ale czy nie za duzy?

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie za duży [emoji6] w normie

w57v43r8lp1kkl56.png
 
No ale ktoś wspominał, że 2 ciągu 72h przyrost wynosi 110% czyli mnie się wydaję, że duży przyrost ale ja nie znam się za dobrze :)
Srednio tyle powinien . Ja mialam tez duży przyrost. W 1 ciazy zaś nizszy niz te 110%. Nir ma co sie nakrecac. Dlatego dużo lekarzy nie każe sprawdzac bety.

w57v43r8lp1kkl56.png
 
reklama
Chciałabym i też słyszałam, że to pomaga, ale niestety nie mogę bo mam niedoczynność tarczycy i rano biorę euthyrox a po tym przez pół godziny nie mogę nic jeść :-(

Tez biore 50 mg Ale nigdy nie ribilam jak musi byc a tsh spadalo za Tydz dr badanie krwi jak jest teraz bo ostatnio 1.56 a tfr ok


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry