reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
@kinga a przypomnij mi na jakim etapie jestes? @ powinna byc jakos teraz?

@Mungo witaj. Bladzioch czy nie, jak jest to ciaza jest [emoji5] Gratulacje!

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie cycki tez daja znac o sobie. I D jeszcze przed @ mowil ze chyba w ciazy jestem bo mam wieksze. A teraz sa mega bolace i cie
zkie
To moje nie, moje dopiero jakoś po testowaniu zaczęły się zmieniać i to bardzo powoli, ale nie mam żadnych boleści i nie są ciężkie.

Cześć wszystkim!

Bardzo ostrożnie, ale zaglądam na lipcówki:) jestem 5 dni przed okresem więc niby wszystko się może zdarzyć... Tak czy siak - dzisiaj rano i wczoraj wieczorem pozytywny bledzioch ale jednak pozytywny.

Mam nadzieję, że zostanę tu z Wami na dłużej. Gratuluję wszystkim i trzymam za Was kciuki :)
Witaj :) i gratuluję :) Nie ważne czy bladzioch czy nie, jak wyszedł to ciąża jest na pewno :)
 
I moze to smieszne ale wydaje mi sie, ze czulam moment zaplodnienia bo bylam tak chora lamanie w kosciach jak by mnie grypa brala z Kacprem tez tak mialam I potem do testu problemy z jelitami
 
Tak moim zdaniem dzisiaj albo jutro ewentualnie pojutrze. Ale raczej @ mialam co 27,28 dni
To ja bym sie wybrala do lekarza jak najszybciej. Mi lekarz kazal zadzwonic 3 dni po tetminie @ i od razu kazal przyjsc. Dostalam Duphaston i Luteine.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja szczerze nie wiem co to mdlosci....no moze za jednym razem w 2 ciazy. Teraz 4 i narazie cicho......wiec moze tak zostac. Dziewczyny normalne ze sie martwicie bo tak jest jak sie dowiadujemy bardzo wczesnie.....co innego jak bysmy sie dowiedzialy bedac juz 3 mc w ciazy

Dokladnie dlatego przy 1 ciazy ns Usg poszlam w 7.5 tyg, teraz Sie za szybko pospieszylam bo nje wierzylam ze ciaza haha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zjadlam kwas foliowy a to dwie tabsy jakies w jednej proszek jedna olej, odbija mi Sie tym jakby stare ryby fujjjjjjjj


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Do góry