reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

A u mnie masakra jeżeli chodzi o mdłości, zjem mdli, jestem głodna mdli i tak w kółko. Wymiotuję co prawda rzadko, tylko jak już na prawdę mam kryzys ale te mdłości wykańczają mnie a pomyśleć, że jeszcze z dwa tygodnie temu to musiałam doszukiwać się jakichkolwiek objawów ciąży..
 
reklama
A u mnie masakra jeżeli chodzi o mdłości, zjem mdli, jestem głodna mdli i tak w kółko. Wymiotuję co prawda rzadko, tylko jak już na prawdę mam kryzys ale te mdłości wykańczają mnie a pomyśleć, że jeszcze z dwa tygodnie temu to musiałam doszukiwać się jakichkolwiek objawów ciąży..
Mnie narazie mdli jak jestem glodna, ale wlasnie w kazdej ciąży to mi sie tak zaczynalo kolo 7 tygodnia takie prawdziwe mocne objawy wiec mysle, ze wszystko jeszcze przedemna☺
 
A u mnie masakra jeżeli chodzi o mdłości, zjem mdli, jestem głodna mdli i tak w kółko. Wymiotuję co prawda rzadko, tylko jak już na prawdę mam kryzys ale te mdłości wykańczają mnie a pomyśleć, że jeszcze z dwa tygodnie temu to musiałam doszukiwać się jakichkolwiek objawów ciąży..

Spróbuj zjeść coś z samego rana jeszcze w łóżku w pozycji leżącej, chociażby pół banana i wstań dopiero po chwili. Koleżance bardzo to pomagało a mdłości miała okrutne


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tez drugi dzuen mdkosci i dzus bardziej intensywne niz wczoraj, wiec zaczelo Sue na dobre;)

Co do stresu to pewnie ze jest bede miala jakby blizniaki Ale chcielismy i bardzo Sue cieszymy

Za 9 dni zobaczymy serduszko [emoji7]


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Ja szczerze nie wiem co to mdlosci....no moze za jednym razem w 2 ciazy. Teraz 4 i narazie cicho......wiec moze tak zostac. Dziewczyny normalne ze sie martwicie bo tak jest jak sie dowiadujemy bardzo wczesnie.....co innego jak bysmy sie dowiedzialy bedac juz 3 mc w ciazy
 
reklama
Ja 6t3d i juz wszystko bylo wodac i słychać.

w57v43r8lp1kkl56.png
 
Do góry