reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

No chyba tylko ja mogę. Btw. różnie to bywa z tymi wrzaskunami. Ja musiałam wyjść, bo mam sprawę na mieście i wsadziłam małego wyjca do wózka i zasnął. Śpi już od godziny, w autobusie i w tramwaju :) w domu pewnie nadal niby się darł. Boję się, że się robi podobny do brata, który spał tylko, jak wózek jechał.

piszesz ze teoj synek spal jak wozek jechal. powirdz mi czy mu to minelo czy probowalas go oduczac? mam ten sam problem z synkiem w dzien wogole nie spi jak go nie woze. ajak nie woze to placz
 
reklama
moj synek jest identyczny.... maruda.najgorsze jest to ze przyzwyczail sie do ciągłego wozenia jak przestaje wozic to sie budzi musze go bez przerwy wozic inaczej płacz... jest to mega meczace... nie moge z nim nic zrobic wczoraj probowalam go oduczac... i pod koniec dnia bylam wyczerpana... lepiej mi poszlo z oduczeniem spania na rękach... a wozenia nie umiem oduczyc... mam nadzieje ze to przejsciowe i mlody bedzie spal jak przestane wozic

a tak z innej beczki dziewczyny ktore karnia mm powiedzcie ile wasze maluchy zjadaja. moj je co 2.5 h z zegarkiem w reku i je tak po 100-120 ml 8-9 razy na dobe. wydaje mi sie ze jest to teoche za duzo jak na 8 tygodniowe niemowle, ale z drugiej strony idealnie przybiera na wadze nie za malo nie za duzo

Moje jedza co ok 3 h. 7 razy na dzien. Jedna ok. 80,90, a druga 120, 130.
 
piszesz ze teoj synek spal jak wozek jechal. powirdz mi czy mu to minelo czy probowalas go oduczac? mam ten sam problem z synkiem w dzien wogole nie spi jak go nie woze. ajak nie woze to placz
Nie udało się go oduczyć wtedy. Potem przez długi czas usypiał w wózku i tylko na spacerze, ale potem jak już spał, dało się wrócić do domu i jeszcze ze 40 minut spał. To było koło 7-8 miesiąca. W nocy zasypiał przy piersi. Kilka razy na różnych etapach uczyłam go samodzielnego usypiania wieczorem, ale generalnie nic z tego nie wyszło na dłuższą metę. Do dzisiaj zresztą kiepsko śpi i budzi się w nocy kilka razy, a ma 1,5 roku.
 
moj synek jest identyczny.... maruda.najgorsze jest to ze przyzwyczail sie do ciągłego wozenia jak przestaje wozic to sie budzi musze go bez przerwy wozic inaczej płacz... jest to mega meczace... nie moge z nim nic zrobic wczoraj probowalam go oduczac... i pod koniec dnia bylam wyczerpana... lepiej mi poszlo z oduczeniem spania na rękach... a wozenia nie umiem oduczyc... mam nadzieje ze to przejsciowe i mlody bedzie spal jak przestane wozic

a tak z innej beczki dziewczyny ktore karnia mm powiedzcie ile wasze maluchy zjadaja. moj je co 2.5 h z zegarkiem w reku i je tak po 100-120 ml 8-9 razy na dobe. wydaje mi sie ze jest to teoche za duzo jak na 8 tygodniowe niemowle, ale z drugiej strony idealnie przybiera na wadze nie za malo nie za duzo
Moja właśnie mało je, choć w tych dolnych granicach normy. Tak 80-100. Czasem uda się że zje 120, ale to sporadycznie i po dłuższej przerwie. I tak z 7x wypada na dobę.
 
Wizytę kontrolną u ginekologa mam już za sobą . Wszystko ok, spirala założona i można zacząc normalnie funkcjonować
Zazdroszcze. Ja czekam na wizyte i mam dopiero za tydzien...
A jak wrazenia ze spirali? Ja jestem po cesarce i nie wiem na co sie zdecydowac... Nie chce hormonow;/ Nigdy nie bralam i nie chcialabym sie na to decydowac...

Czy wasze maluszki to tez takie marudy? Mojej czasem nic nie pasuje na rękach nie, leżeć nie, 5 minut sie czymś zajmie a potem krzyk, jak to tak zawsze juz bedzie to zwariuje chyba.

Dokladnie to samo u nas. Na dodatek prawie wcale nie spi w dzien. Czasami na spacerze moze z 30 minut a tak to nic,.. przez co jest strasznie marudny. Ale czesto tez sie usmiecha i cieszy. Szczegolnie jak sie obrzyga albo na mnie nasika i to mi wynagradza wszystko :D
 
Dziewczyny co to za wysypka może byc
 

Załączniki

  • 20180831_154348.jpg
    20180831_154348.jpg
    877,2 KB · Wyświetleń: 105
Zazdroszcze. Ja czekam na wizyte i mam dopiero za tydzien...
A jak wrazenia ze spirali? Ja jestem po cesarce i nie wiem na co sie zdecydowac... Nie chce hormonow;/ Nigdy nie bralam i nie chcialabym sie na to decydowac...



Dokladnie to samo u nas. Na dodatek prawie wcale nie spi w dzien. Czasami na spacerze moze z 30 minut a tak to nic,.. przez co jest strasznie marudny. Ale czesto tez sie usmiecha i cieszy. Szczegolnie jak sie obrzyga albo na mnie nasika i to mi wynagradza wszystko :D
Ja już mam kolejna spirale założona . To dla mnie najlepsza antykoncepcja
 
reklama
Byłam dzis z małą u lekarza ważył 3600 urodziła sie z.wagą 2900 stwierdził ze za duzo waży je co 3 godz po 90 i w nocy raz czasem 2 razy sie budzi na jedzenie wasze maluchu ile ważą
 
Do góry