reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Mój myślał, że po cc od razu można i się nie krwawi na połóg nie narzekam bo mało krwawiłam, a bliznę mam tak ładna jakby dużo dłużej była. Jedynie co to wkurza mnie klej po opatrunku którego domyć nie mogę
Olejem spróbuj, sporo klejów schodzi...

Najlepsze jest wd40, ale raczej nie koło rany i w trakcie kp ;)
 
reklama
Nie wiem, czy u ktorejs z was podobnie ale ja jestem wrakiem człowieka. Moja mała w ogóle nie spi i chce byc tylko na rękach, sporo marudzi a wieczorem są zawsze kolki. Do tego nie mam ciągle zbyt dużo pokarmu i muszę ja dopychac butla. Ogólnie jest ciągła walka i w ogóle mnie to macierzyństwo nie cieszy, za to ryczę codziennie. Przez te upały siedze ciągle w domu a wieczorem jak są kolki to tez nie mogę wyjść. Czuję się jak w wiezieniu
 
Nie wiem, czy u ktorejs z was podobnie ale ja jestem wrakiem człowieka. Moja mała w ogóle nie spi i chce byc tylko na rękach, sporo marudzi a wieczorem są zawsze kolki. Do tego nie mam ciągle zbyt dużo pokarmu i muszę ja dopychac butla. Ogólnie jest ciągła walka i w ogóle mnie to macierzyństwo nie cieszy, za to ryczę codziennie. Przez te upały siedze ciągle w domu a wieczorem jak są kolki to tez nie mogę wyjść. Czuję się jak w wiezieniu
mam identycznie... tyle ze ja ze stresu stracilam pokatm karmie go sztucznym po ktorym mial zatwardzenia... malo spie w nocy w dzien nie idzie spac... masakra. kolki zatwardzenia itd
 
reklama
mam identycznie... tyle ze ja ze stresu stracilam pokatm karmie go sztucznym po ktorym mial zatwardzenia... malo spie w nocy w dzien nie idzie spac... masakra. kolki zatwardzenia itd

Moja też miała problemy z kupami ale po zmianie mleka i podawaniu probiotyku jest lepiej. Byłaś z tym u pediatry? Warto się skonsultować
 
Do góry