reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
@nagini84 gratulacje! I zazdroszcze miałyśmy ten sam termin na samym końcu a ja się dalej kulam... Dziś w nocy miałam bardzo bolesne skurcze co 5 min po godzinie się pannie odwidzialo.... Zdradz co zrobiłaś że jesteś już po :-D
Właśnie nic nie zrobiłam samo mnie wzięło :) Nie mogę uwierzyć we własne szczęście bo byłam pewna że będę się bujac do sierpnia :D
 
Pokarm gdzieś w 3 dobie jest narazie siara ci będzie leciec lub bardzo mało pokarmu mi nawał przyszedł w 4 dobie a dziś to już mam tyle ze aż odciągać musze dodatkowo
Mam nadzieje ze i u mnie tak będzie bo się martwię bardzo, Mikołaj dzisiaj tylko raz kupkę zrobił i nic więcej, boje się ze to moja wina przez tą bardzo małą ilość siary. Jeszcze do tego ma problem ze złapaniem sutka :(
 
reklama
Mam nadzieje ze i u mnie tak będzie bo się martwię bardzo, Mikołaj dzisiaj tylko raz kupkę zrobił i nic więcej, boje się ze to moja wina przez tą bardzo małą ilość siary. Jeszcze do tego ma problem ze złapaniem sutka :(

Generalnie dzieci karmione cycem mogą do tyg nie robić kupy moj dziś zrobił po 3 dniach spokojnie laktacja ci się dopiero rozwinie
 
Do góry