reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ogólnie to mi bardzo pomógł maltan na pogryziona brodawke. W ogóle początki karmienia były dla mnie bolesne, zwłaszcza z lewej piersi. Jak mała lapala za cyca to ja z bólu miałam aż gwiazdy przed oczami. Bałam się że to nie minie. Potem zauważyłam że po maltanie jest o wiele lepiej. Teraz już mała ma 2 miesiące i nie używam tej maści. Piersi już nie bola. Wręcz lubię karmić mała, czuję odprężenie kiedy przystawi się do piersi. :)
 
Pokarm gdzieś w 3 dobie jest narazie siara ci będzie leciec lub bardzo mało pokarmu mi nawał przyszedł w 4 dobie a dziś to już mam tyle ze aż odciągać musze dodatkowo
Ja urodziłam we wtorek po 20. Nawał mi się zaczął w piątek. Dopiero dziś mam w miarę normalnie mogę się dotknąć do piersi [emoji847] miałam małą walkę z zatkanymi kanalikami [emoji20]nie polecam
 
Mam nadzieje ze i u mnie tak będzie bo się martwię bardzo, Mikołaj dzisiaj tylko raz kupkę zrobił i nic więcej, boje się ze to moja wina przez tą bardzo małą ilość siary. Jeszcze do tego ma problem ze złapaniem sutka :(
Moja dopiero w domu zaczęła robić częściej kupę. W szpitalu żeby cię nie oszukać zrobiła ich 5? Albo i nie.. A na problem ze złapaniem sutka polecam nakładki [emoji6] u mnie się sprawdziło i przyniosło ulgę [emoji6]
 
Ogólnie to mi bardzo pomógł maltan na pogryziona brodawke. W ogóle początki karmienia były dla mnie bolesne, zwłaszcza z lewej piersi. Jak mała lapala za cyca to ja z bólu miałam aż gwiazdy przed oczami. Bałam się że to nie minie. Potem zauważyłam że po maltanie jest o wiele lepiej. Teraz już mała ma 2 miesiące i nie używam tej maści. Piersi już nie bola. Wręcz lubię karmić mała, czuję odprężenie kiedy przystawi się do piersi. :)
Po jakim czasie przestalo bolec? Bo ja tez tak mam, az sie zwijam z bolu[emoji20] Po dwoch trzech karmieniach musze zrobic przerwe w dostawianiu malej, bo nie daje rady. Do tego mleka malo, a dziecko jednak bardziej pobudzi niz laktator. Poza tym widze jaka jest odprezona przy piersi, a z butli jednak nerwowo je.
 
reklama
Nie trzeba [emoji6] ja po karmieniu nakładam gruba warstwę na sutek na to gazik i na to wkładkę a przed karmieniem delikatnie ścieram ten nadmiar maści. Podobno ma składniki które zachęcają dziecko do ssania [emoji6]
Moja akurat chetnie ssie, tylko ja nie daje rady z bolu[emoji20]
 
Do góry