reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Kochana zaczęłam smarować w piątek dziś już mi zszedł strupek i jest okej i dużo dużo łagodniej mała ssie przez nakładki. Nie ma możliwości żeby je zraniła, może spróbuj?
Probowalam ale nie bylo roznicy. Zamowilam juz inne nakladki, ktore polecala mi laktacyjna w szpitalu. Jutro powinna przyjsc przesylka.
Prawa piers jest jeszcze do przezycia choc tez mocno boli, ale lewa to kosxmar. Wyraznie roznia sie ksztaltem.
 
Mam pytanie do dziewczyn, ktore rejestrowaly dziecko przez internet. Po jakim czasie dokumenty byly gotowe do odbioru? I gdzie byla informacja o tym? Na tym profilu ePUAP czy przyszlo na maila?
 
Po jakim czasie przestalo bolec? Bo ja tez tak mam, az sie zwijam z bolu[emoji20] Po dwoch trzech karmieniach musze zrobic przerwe w dostawianiu malej, bo nie daje rady. Do tego mleka malo, a dziecko jednak bardziej pobudzi niz laktator. Poza tym widze jaka jest odprezona przy piersi, a z butli jednak nerwowo je.
No ja zaciskalam zęby z bólu. Martwilo mnie to strasznie. W końcu przez jakiś czas używałam nakładek silikonowych . Gdy się trochę podgoilo znów zaczęłam ja dostawiac normalnie bo przez nakładkę się denerwowala. Po miesiącu zaczęłam karmić bez bólu.
 
Probowalam ale nie bylo roznicy. Zamowilam juz inne nakladki, ktore polecala mi laktacyjna w szpitalu. Jutro powinna przyjsc przesylka.
Prawa piers jest jeszcze do przezycia choc tez mocno boli, ale lewa to kosxmar. Wyraznie roznia sie ksztaltem.
Moja mała w piątek skończyła 2 tygodnie a ja już od paru dni nie czuje bólu przy karmieniu tylko na początku jak zaczyna ssać to jeszcze troszkę boli ale to tylko przez ok pół minuty . Cały czas używam maści
 
Probowalam ale nie bylo roznicy. Zamowilam juz inne nakladki, ktore polecala mi laktacyjna w szpitalu. Jutro powinna przyjsc przesylka.
Prawa piers jest jeszcze do przezycia choc tez mocno boli, ale lewa to kosxmar. Wyraznie roznia sie ksztaltem.
Oj moje się odkształcają nawet od materiałowego stanika [emoji18] mi na poranione przyniosły lekka ulgę a teraz jak już są prawie zagojone i tak ich będę używać no po pierwsze małej lepiej jest złapać a po drugie nie ma możliwości ponownie ich zranić [emoji6]
 
No ja zaciskalam zęby z bólu. Martwilo mnie to strasznie. W końcu przez jakiś czas używałam nakładek silikonowych . Gdy się trochę podgoilo znów zaczęłam ja dostawiac normalnie bo przez nakładkę się denerwowala. Po miesiącu zaczęłam karmić bez bólu.
O kurcze, miesiac to dlugo. A wlasnie zauwazylam, ze po butli zawsze sie denerwuje i wyhe, a przy piersi usypia. Mam nadzieje, ze jakos przetrwam.
 
Moja mała w piątek skończyła 2 tygodnie a ja już od paru dni nie czuje bólu przy karmieniu tylko na początku jak zaczyna ssać to jeszcze troszkę boli ale to tylko przez ok pół minuty . Cały czas używam maści
Dzieki! To daje nadzieje.
A przystawialas ja caly czas mimo bolu czy robilas przerwy?
 
reklama
Oj moje się odkształcają nawet od materiałowego stanika [emoji18] mi na poranione przyniosły lekka ulgę a teraz jak już są prawie zagojone i tak ich będę używać no po pierwsze małej lepiej jest złapać a po drugie nie ma możliwości ponownie ich zranić [emoji6]
Ja sie boje, ze moja bedzie sie przy nakladkach denerwowac jak przy butli[emoji53] No ale zobaczymy.
 
Do góry