reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Niech ci nie jest głupio ja kiedyś w nocy dzwoniłam na kopalnie i na dole ponad 1000 M pod ziemia szukali adamsa bo mi się wydawało ze ktoś nam się wkrada i nie wiedziała co robić wiec wiesz kopalnia postawiona na nogi wszyscy szukają pod ziemia faceta po czym wkoncu jak go znaleźli pyta się mnie i jak ja ci mam pomoc [emoji23]
W życiu bym nie weszła pod ziemię [emoji33] za pieniądze bym nawet nie weszła [emoji33] ale to pewnie dlatego, że mieszkam w Zachodniopomorskim więc u nas o temacie kopalń to można tylko w książkach poczytać [emoji16] nikt nie widział nikt nie słyszał hehe
 
Ostatnia edycja:
Może inaczej nie chciałam żeby mi było w ten brzuch zimno. chociaż zdaje sobie sprawe ze maluch nie odczuwa chlodu tak jak my
Twoja temperatura ciała musialaby baaardzo mocno spasc... Pamiętajmy, że w ciąży cały organizm jest nastawiony na ochronę dziecka więc w przypadku wychlodzenia organizm całe ciepło daje tam gdzie to najbardziej konieczne :) dzieciaczki w ciąży to takie pasożytki więc prędzej ręce i stopy Ci się odmroża niż organizm nie zabezpieczy dziecka :)
 
Maluch coś czuje ;)
bo jak się wierci i go odkryję to zaraz się uspokaja :p
ostatnio ja położyłam na górze brzucha kubek z herbatą to zaczął się niemiłosiernie wiercić :p chyba mu głowę oprzyłam :p

ja wyjdę przy Was na wyrodną matką, bo się wieloma rzeczami nie przejmuje, pełen luz. I też do brzucha nie mówię :p

Chyba lepiej mieć luźne podejście, oczywiście w granicach rozsądku. Dla dziecka na pewno jest lepsze kiedy mama się nie stresuje :p
 
Maluch coś czuje ;)
bo jak się wierci i go odkryję to zaraz się uspokaja [emoji14]
ostatnio ja położyłam na górze brzucha kubek z herbatą to zaczął się niemiłosiernie wiercić [emoji14] chyba mu głowę oprzyłam [emoji14]

ja wyjdę przy Was na wyrodną matką, bo się wieloma rzeczami nie przejmuje, pełen luz. I też do brzucha nie mówię :p
Moja jest tak skubaniutka, że jak brzuch odkryje to przestaje się ruszać [emoji16] no chyba, że zacznie gdy leze z golym [emoji16] a wczoraj baardzo się ruszała i odezwałam się do niej (a robię to raz na dwa tygodnie może) to się przerazila i nagle cisza [emoji16] panna niedotykalska
 
Mi mama mówiła ze z nie ochrzczonym dzieckiem nie można jeździć nigdzie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Jordl co za czasy kiedyś były i w co ci ludzie wierzyli
Też tak słyszałam moja mama mi mówiła bo jak dziecko zachowuje to kara boska A tak po chrzcie Bóg dziecko ochroni.... [emoji23][emoji23][emoji23] jestem wierzaca Ale takie bzdury to ni w tych czasach A jak bym chciałaś za rok ochrzcic??? Rok w domu dziecko bym kisila
 
Maluch coś czuje [emoji6]
bo jak się wierci i go odkryję to zaraz się uspokaja [emoji14]
ostatnio ja położyłam na górze brzucha kubek z herbatą to zaczął się niemiłosiernie wiercić [emoji14] chyba mu głowę oprzyłam [emoji14]

ja wyjdę przy Was na wyrodną matką, bo się wieloma rzeczami nie przejmuje, pełen luz. I też do brzucha nie mówię [emoji14]

Co ja mam powiedzieć ???
Ja wogole się nie przejmuje nie czytam nie stresuje nie wymyślam aż czasem się zastanawiam czy to normalne
 
reklama
Do góry