reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Mój też głowa większa od reszty, może będziemy miała jakoś super mądre dzieci :D
Jak dotoczę się do 37+1 to zacznie się mycie okien, schody, przytulanki itp :D Dopóki nie ma białkomoczu można próbowac naturalnie :)
ja tez myslalam o porzadkach ale juz przy skonczonych 36 ! Tyle tego progesteronu, ze sie obawiam o postep porodu ...
 
reklama
kosc udowa 32.5
lekarka powiedziala ,ze ok wiec nie chce sie nakrecac ...troche mnie przeraza sn przy duzej glowce ale moze sa bledy w pomiarach, fotki z usg ogladalam to brzegi takie rozmazane bo sie ruszal ...
Możliwe, zawsze trochę mogą się pomylić jeszcze jak się dzidziol rusza przy badaniu
 
Moja szyjka na ostatniej wizycie prawie jak u Joli- 4.5 cm :) ale ostatnio dość często mnie kłuje, ciekawa jestem czy nic się nie skraca...

Ja nadal w klimacie chilloutu u mamy, spacerki, kawki itp :)
 
Moja szyjka na ostatniej wizycie prawie jak u Joli- 4.5 cm :) ale ostatnio dość często mnie kłuje, ciekawa jestem czy nic się nie skraca...

Ja nadal w klimacie chilloutu u mamy, spacerki, kawki itp :)
Jak ja tęsknie za kawą! Codziennie rano jak mój Ł sobie robi i słyszę pracujący ekspres to biegnę do kuchni i wącham aromaty. Jak jakas narkomanka:D Jak sobie skończy robić to zanim się napije daje mi powąchać kubek :D
 
Jak ja tęsknie za kawą! Codziennie rano jak mój Ł sobie robi i słyszę pracujący ekspres to biegnę do kuchni i wącham aromaty. Jak jakas narkomanka:D Jak sobie skończy robić to zanim się napije daje mi powąchać kubek :D

Joleczka bezkofeinowa rób z ekspresu :)) ja tak się oszukuje :D
 
reklama
Do góry