reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
kurcze tomoj gigant rosnie ,szok, poprzednia 2raczej mala byla... ja mam rowno 32tydz.
34 skonczone to ty za kilka dni bedziesz miala :o
planuje ci cc ?
Bronię się rękami i nogami przed cc. Bardzo chcę rodzić siłami natury, wiadomo, że gdy okaże się że sie nie da grzecznie dam się pokroić. Ja mam troszkę problem natury neurologicznej (kiedyś tu pisałam co się działo. Miałam 2 "ataki") ale mój neurolog mówi, żebym próbowała rodzić sn, on na tą chwilę nie widzi przeciwwskazań, no chyba że nastapi kolejny atak.
 
Bronię się rękami i nogami przed cc. Bardzo chcę rodzić siłami natury, wiadomo, że gdy okaże się że sie nie da grzecznie dam się pokroić. Ja mam troszkę problem natury neurologicznej (kiedyś tu pisałam co się działo. Miałam 2 "ataki") ale mój neurolog mówi, żebym próbowała rodzić sn, on na tą chwilę nie widzi przeciwwskazań, no chyba że nastapi kolejny atak.
myslalam ,ze przez cisnienie ci zaproponuja bo przy takiej szyjce to calkiem dlugo mozesz jeszcze pochodzic :)
patrze teraz na wynik i moje dziecko ma duza glowe jak na swoj wiek i maly brzuch o_O
 
glowka na 37 ! a brzuszek 31 ...
ale patrze w polskim linku wymiary i sie mieszcza w tabelce ...
A kość udowa? Te wymiary to się co chwilę różnią ja ostatnio mialam glowke na 30 a kość udową na 27 teraz na wizycie miałam nadal główkę na 30 a kość udową 29
 
myslalam ,ze przez cisnienie ci zaproponuja bo przy takiej szyjce to calkiem dlugo mozesz jeszcze pochodzic :)
patrze teraz na wynik i moje dziecko ma duza glowe jak na swoj wiek i maly brzuch o_O
Mój też głowa większa od reszty, może będziemy miała jakoś super mądre dzieci :D
Jak dotoczę się do 37+1 to zacznie się mycie okien, schody, przytulanki itp :D Dopóki nie ma białkomoczu można próbowac naturalnie :)
 
reklama
A kość udowa? Te wymiary to się co chwilę różnią ja ostatnio mialam glowke na 30 a kość udową na 27 teraz na wizycie miałam nadal główkę na 30 a kość udową 29
kosc udowa 32.5
lekarka powiedziala ,ze ok wiec nie chce sie nakrecac ...troche mnie przeraza sn przy duzej glowce ale moze sa bledy w pomiarach, fotki z usg ogladalam to brzegi takie rozmazane bo sie ruszal ...
 
Do góry