reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dzien dobry jadę zawieź marceline do szkoły wracam kawka śniadanie szybko ogarnę dom i na 13:15 lecę na wizytę wkoncu po miesiącu
Jutro 33tydz zaczynamy - margana PAMIĘTAŁAM [emoji23] ciekawe ile moj Antoś już ma może tez koło 2 kg ??
16 kwoetnia miał 1003g
 
za duzo kawki ?
ty magnez bierzesz?
wspolczuje u mnie co jakis czas masakra ze skurczami ....mimo, iz biore magnez i uwazam na kawke ...calkiem nie odstawie bo cisnienie nieskie mam.

Pije, bo tez mam ciśnienie umarlaka... i do tej pory brałam trochę asparginu bo latała mi powieka. Ale te łydki dzisiaj to po hardcorze, idę po śniadaniu do apteki kupić coś konkretnego.
 
Dziewczyny a już macie łożysko 2 stopień?
A ja nie mam napisanego jaki stopień :/

Dzień dobry :) kciuki za wizyty [emoji110] my jutro i już nie mogę się doczekać :) fajnie byłoby dostać jakąś fotkę bo dawno nie dostalismy.

Dziś też będę wcinać truskawki :D u mnie na targu po 8,5zl kg a koszyk 16zl :) i do tego słodkie :)
 
Trzymam kciuki za wizyty i czekam na same dobre wieści ! :)
Wstałam i niestety nie zeszła mi opuchlizna z jednej kostki. Zawsze po nocy było ok, a teraz tylko troszkę się zmniejszyła. Siedze na kanapie ze sniadaniem a nogi trzymam w misce z zimną wodą i czuję trochę ulgę. Może faktycznie pomoże.
I JESTEM MEGA SMUTNA :( Wczoraj wieczorem uświadomiłam sobie że mój plan "urodzić i nie zesrać sie w trakcie" ma małe szanse na powodzenie. A dlaczego? Bo wczoraj jak by to delikatnie ująć: puściłam bąka z farszem.... NA szczęscie akurat robiłam siku więc trochę mniejsza katastrofa niż jakiś czas temu u @Wronka199. :(
Miłego dnia!
 
Dziewczynki a powiedzcie mi czy dziecko po kąpieli trzeba smarować oliwką? Czy wystarczy myć mydelkiem i tyle? No i czy dziecko trzeba smarować przed wyjściem z domu lub ogólnie w ciągu dnia ? I jeśli tak to czym? Należy stosować kremy z filtrem?
 
reklama
A ja nie mam napisanego jaki stopień :/

Dzień dobry :) kciuki za wizyty [emoji110] my jutro i już nie mogę się doczekać :) fajnie byłoby dostać jakąś fotkę bo dawno nie dostalismy.

Dziś też będę wcinać truskawki :D u mnie na targu po 8,5zl kg a koszyk 16zl :) i do tego słodkie :)
Też myślałam o jakimś zdjęciu wczoraj na usg, ale już leży glowka w dół i nie widać tak ładnie jak wcześniej :) tak naprawdę nakrecilam film z usg telefonem i widać tylko serce, mózg i takie tam
 
Do góry