reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Jak ja tęsknie za kawą! Codziennie rano jak mój Ł sobie robi i słyszę pracujący ekspres to biegnę do kuchni i wącham aromaty. Jak jakas narkomanka:D Jak sobie skończy robić to zanim się napije daje mi powąchać kubek :D

Ja tak robię z winem [emoji23][emoji23]

A właśnie. W knajpie w której byliśmy dzisiaj ba obiedzie było wino bezalkoholowe.... zupełnie bez sensu. To już wole bavarie.
 
reklama
Moja szyjka na ostatniej wizycie prawie jak u Joli- 4.5 cm :) ale ostatnio dość często mnie kłuje, ciekawa jestem czy nic się nie skraca...

Ja nadal w klimacie chilloutu u mamy, spacerki, kawki itp :)
Zazdroszczę :D ja nadal w klimacie praca-dziecko-praca-dziecko-ups, znowu nie zdążyłam pójść spać... ale kawki sobie nie odmawiam :)
A co do szyjki, to sama szyjka nie boli, pewnie maluszek gdzieś Ci tam grzebie.
 
Próbowałam ale mi nie smakowało :( Taka jakaś kwaśna się wydawała. Nawet ze spienionym mlekiem i cukrem nie podeszła :( Syrop karmelowy też nic nie dał :( a jakiej kawy używasz? Może ja mam jakąś złą
Ech, biedna jesteś z tym ciśnieniem... Mnie się zdarzyło przy karmieniu piersią zamawiać bezkofeinowe espresso w kawiarni... mina baristy jedyna w swoim rodzaju :D No ale musiałam czymś popić ciasteczko :)
 
Zazdroszczę :D ja nadal w klimacie praca-dziecko-praca-dziecko-ups, znowu nie zdążyłam pójść spać... ale kawki sobie nie odmawiam :)
A co do szyjki, to sama szyjka nie boli, pewnie maluszek gdzieś Ci tam grzebie.

No i trafiła na mnie bezsenność... wstałam na siku i teraz masakra... w dodatku ptaki tak nap.... ze nie da się spać [emoji15] A ty zrob sobie czasami dzień dziecka i odpocznij trochę...![emoji8] Jesteś chyba ostatnia pracująca tutaj...
 
Witajcie mamusie[emoji3]
Ale wczoraj wieczorem Emilka szalala[emoji3]

Milego dnia i powodzenia na wizytach!
 
No i trafiła na mnie bezsenność... wstałam na siku i teraz masakra... w dodatku ptaki tak nap.... ze nie da się spać [emoji15] A ty zrob sobie czasami dzień dziecka i odpocznij trochę...![emoji8] Jesteś chyba ostatnia pracująca tutaj...
Mam nadzieje, ze zasnelas[emoji6]
 
reklama
Właśnie niebardzo... było już niezle i nagle złapał mnie taki skurcz w łydce ze masakra... turlam się nadal... [emoji849][emoji849][emoji849]
za duzo kawki ?
ty magnez bierzesz?
wspolczuje u mnie co jakis czas masakra ze skurczami ....mimo, iz biore magnez i uwazam na kawke ...calkiem nie odstawie bo cisnienie nieskie mam.
 
Do góry