reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Już po wizycie. Młody waży równo 2 kg :) Główka cały czas 2 tyg większa od reszty ciałka. Ale gin mówi, że taki jego urok i nie ma powodów do zmartwienia. Ułożony już główkowo. Dziś było pięknie widac jak sobie buzią mlaskał i co chwila języczek pokazywał :)
Moja szyjka twarda, zamknięta, prawie 5cm. ASP i ALT do powtórki. W 3 tygodnie przytyłam 1,6 kg. Wody i łożysko spoko. Porozmawialismy o szpitalach i krwi pępowinowej. Generalnie wszytsko ok, poza tym nieszczęsnym ciśnieniem które cały czas muszę kontrolowac i sprawdzac czy nie pojawia się białko w moczu.
Kolejna wizyta za 3 tygodnie :)

Gratulacje udanej wizyty! Super 2 kg i i mnie! Ale szyjkę masz wspaniałą, ja pół Twojej [emoji23]:) tak trzymać kochana!
 
Tak tak jak ja, nie mam ani skurczy, ani napinającego czy twardego brzucha, magnezu też nie biorę. Ciekawe kiedy zaczną się jakieś skurcze.


Jaki duży chłopczyk :) który masz dziś tydzie? A jaka szyjka długa! U mnie jakoś koło 3,5cm od początku.
Dziś mam 32 tydzień i 3 dzień :)

ooo moj 100 g wiekszy :D wizyta za 2 tygodnie . A ty na kiedy masz termin ?
Termin z ostatniej miesiączki na 07.07, z usg prenatalnego I trymestru na 04.07 :)
Generalnie moja gin mówi, że urodzę jednak wcześniej bo to ciśnienie, narazie mówi żebym dotrwała chociaż do 34+1 i już będzie ok, a jak dotrwam do 37 to już wgl bajka :)
 
reklama
Dziś mam 32 tydzień i 3 dzień :)


Termin z ostatniej miesiączki na 07.07, z usg prenatalnego I trymestru na 04.07 :)
Generalnie moja gin mówi, że urodzę jednak wcześniej bo to ciśnienie, narazie mówi żebym dotrwała chociaż do 34+1 i już będzie ok, a jak dotrwam do 37 to już wgl bajka :)
kurcze tomoj gigant rosnie ,szok, poprzednia 2raczej mala byla... ja mam rowno 32tydz.
34 skonczone to ty za kilka dni bedziesz miala :o
planuje ci cc ?
 
Do góry