reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Matko, dziewczyny ale mam fazę na hummus! Sama oczywiście robię, i kurde robię tego serio sporo z myślą że na kanapkę, czy do wafla ryżowego itp. Ale ja go jem łyżkami! Normalnie siedzę z miską i wygrzebuję co do grama. I to bez niczego tak. Może czegoś mi brakuje?

Oszzzzz kurde, ale mi teraz wkręciłaś... jutro robię!! A co do pocenia się to dzisiaj w DDTVN lekarz mówił że wg badań wegetarianie pocą się mniej, chociaż nikt nie potrafi wyjaśnić dlaczego... Jola, musisz być BARDZIEJ WEGETARIAŃSKA! :D

Ja jestem za leniwa na stanik do karmienia... Nawet, jak miałam specjalny, to zdejmowałam cała miseczkę, zamiast rozpinać w tym specjalnym miejscu. A jak już mi się zdarzyło rozpiąć, to zapomniałam zapiąć...

Jak w tej grafice, goła baba z cyckiem w autobusie...? "Chyba zgubiła Pani dziecko" czy coś takiego...? ;)

Ja dzisiaj miałam wolny dzień totalnie, spędziłam go na luzie z siostrą, wreszcie zajdłam coś normalnego i dopchałam lodami :tak: A teraz czuję że padam....

Gratuluję wizyt Kochane, @peszek cudna fota synka!
 
Nikoś jest dużym, zdrowym chłopakiem waży 1350 gram :D wszystko jest tak jak ma być. Jest większy i wychodzi na 22 lipca. Dalej ułożony miednicowo.
Oto Nikoś
Śliczny :) gratuluję. No i super zdjęcie, zazdroszcze że mogłaś zobaczyć buzię, mnie pozostaje czekać do porodu :/
 
Hej dziewczyny witam się z rana. Mąż na 6 wyprawiony. Pomimo spiecia wieczornego zdobilam mu śniadanie plus do pracy i wracam spać dalej.
Milego dnia wszystkim ;-)
U nas będzie słonecznie
 
Witam Was !
Brakuje mi miesiaca do skonczonych 36 tyg czyli przekroczenia granicy bezpieczenistwa....
Otatnio mam takie bole nog - lydek , wczoraj i rece... plus kregoslup i zgaga ...czuje sie jak 110 latka na wykonczeniu , w takiej kondycji miesiac to wiecznosc :frown:
Skad potem sily na porod i malenstwo ?
 
reklama
Witam Was !
Brakuje mi miesiaca do skonczonych 36 tyg czyli przekroczenia granicy bezpieczenistwa....
Otatnio mam takie bole nog - lydek , wczoraj i rece... plus kregoslup i zgaga ...czuje sie jak 110 latka na wykonczeniu , w takiej kondycji miesiac to wiecznosc :frown:
Skad potem sily na porod i malenstwo ?

Jak @Karla88- z vit D! [emoji16] a na serio to pamiętaj ze ciąża daje mega zastrzyk hormonów (podobno), opóźnia menopauzę itp wiec będziesz dłużej młoda :tak: ja tez [emoji16]

Dzień dobry!

Mam lenia w związku z czym idziemy dzisiaj z młodym na 2 lekcje[emoji85] ja potem na kawę z koleżankami :)

Miłego dnia ciężarówki!
 
Do góry