reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Mały daje mi właśnie popalić :p po całym dniu na nogach jak już się okapalam i usiadłam to tak się kręci że aż się boję czy się jakimś cudem nie obrócił [emoji16] ale chyba na to już nie ma miejsca? Tym bardziej jeśli mam zmniejszoną ilość wód? Cały brzuch chodzi, wcześniej aż tak nie był ruchliwy. Najdziwniejsze że było widać bardziej odstające coś okrągłego po lewej stronie pępka a zawsze było po prawej i takie jakby wypychanie stopek po prawej stronie a zawsze było tylko na lewej.
Mam to samo. Zawsze Wam mówiłam, że mój syn to straszny leń. A od paru godzin wariuje jak dziki! Zdążyłam parę filmików nakręcić jak mi sukienka sie przesuwa, albo pilot podskakuje na brzuchu.
 
reklama
Kuchnia już po części znów zrobiona, byli tu cały dzień ale powiem wam że pierdzielenia się z tym wszystkim tyle że hoho.. Ale coraz bliżej końca montażu. Wszędzie tylko ten syf..

Jakaś jestem bez humoru dziś.. Już się poryczałam, pomarudziłam M, próbował mnie pocieszyć ale wiecie jak to jest..

Wyniki wymazu z pochwy który mi robiła gin podczas ostatniej wizyty są wg mnie ok. Nie ma tam żadnych bakterii i nie ma infekcji - więc nie to jest przyczyną skrócenia się szyjki, myślę że remont dał mi w kość.. Tak więc leżę dalej i chyba to nie tak dobija...

Kupiłam dziś łóżeczko, jeszcze tylko wanienka i wózek, ale wózek to już niestety na końcu bo normalnie chyba za pchły go kupie..

Jestem dziś zła, poirytowana mimo że remont niby coraz dalej.. Ale jakoś mnie to męczy :( nie wiem sama jak na tu wytrzymam :(


Wasze dzieci brzuszkowe też często mają czkawke??? :) mój często i to raczej nic innego [emoji14]
 
Wlanie teraz dzieci tak się przeciągają
Nie kopia już tylko takie wypychanie i jakby przesuwanie
Ja idę w środę do lekarza ciekawa jestem czy moj już jest główka w dol czy dalej nie
 
Aż się wystraszyłam czy czasem jakimś cudem mu się to nie udało, bo na prawdę dziwnie czuje rozpychanie jak nigdy wcześniej.
Właśnie moja mała od 26 tygodnia była główka w dol i zawsze czkawke czułam poniżej pępka a dziś jakims cudem czuje trochę powyżej pępka i jakby mnie kopala u dołu zastanawiam się czy się właśnie nie przekręcila
 
Kuchnia już po części znów zrobiona, byli tu cały dzień ale powiem wam że pierdzielenia się z tym wszystkim tyle że hoho.. Ale coraz bliżej końca montażu. Wszędzie tylko ten syf..

Jakaś jestem bez humoru dziś.. Już się poryczałam, pomarudziłam M, próbował mnie pocieszyć ale wiecie jak to jest..

Wyniki wymazu z pochwy który mi robiła gin podczas ostatniej wizyty są wg mnie ok. Nie ma tam żadnych bakterii i nie ma infekcji - więc nie to jest przyczyną skrócenia się szyjki, myślę że remont dał mi w kość.. Tak więc leżę dalej i chyba to nie tak dobija...

Kupiłam dziś łóżeczko, jeszcze tylko wanienka i wózek, ale wózek to już niestety na końcu bo normalnie chyba za pchły go kupie..

Jestem dziś zła, poirytowana mimo że remont niby coraz dalej.. Ale jakoś mnie to męczy :( nie wiem sama jak na tu wytrzymam :(


Wasze dzieci brzuszkowe też często mają czkawke??? :) mój często i to raczej nic innego [emoji14]
Moja ma jakoś tak 2 razy dziennie czkawke i juz jestem pewna że to właśnie to bo na ktg w szpitalu miałam czkawke i nie dało się zrobić położna mówiła ze czka mała i czka :D trzymaj się kochana oby humor się poprawił właśnie szukam łóżeczka i tez jutro chyba kupie :*
 
Ałaaaa szłam sii zrobić i kopnelam w futrynę małym palcem, boli jak nie wiem i pulsuje, nie wiem czy nie uszkodziłam paznokcia bo krew leciała.
 
Moja ma jakoś tak 2 razy dziennie czkawke i juz jestem pewna że to właśnie to bo na ktg w szpitalu miałam czkawke i nie dało się zrobić położna mówiła ze czka mała i czka :D trzymaj się kochana oby humor się poprawił właśnie szukam łóżeczka i tez jutro chyba kupie :*
Ja czkawki w ogóle nie czuję :( albo nie wiem że to to.
 
reklama
Do góry