reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Hejo mamusie :) właśnie się obudziłam i w sumie co??? Zjem śniadanie, wypije kawę i????? Znów będę leżeć :D a to ambitny plan heheheh miłego dnia i udanych wizyt :*
 
Ja bym się cieszyła po porodzie masz szanse ze dziecko będzie tak samo spokojne
A serio
Moja marcelina bardzo mało się ruszałam praktycznie spała cały czas zreszta po 30 tyg nasze dziecinnieje się ruszają tylko przeciągają i spia wiec mysle ze nie masz się czego obawiać
A jeśli dziecko szaleje po kilka godzin dziennie, to mam przygotować zapas kawy i raczej nie liczyć na sen..? [emoji6]
 
reklama
Ja robię zazwyczaj w trybie :
- całość
- po 3 tygodniach uzupełnienie,
- jak mi się jeszcze chce to po kolejnych 3 tygodniach uzupełnienie i
- potem odpuszczam na jakieś 2-4 miesiące, żeby się zregenerowały.

Zazwyczaj robię przed wakacjami lub gdy cięższe dni w pracy, żeby oszczędzić sobie kilku minut rano i wieczorem na makijaż i zmywanie :)

Cenowo u mnie za rzęski 220 zł, uzupełnienie około 120-140 zł w zależności jak się utrzymały,

metoda 2:1, 3:1, 4:1 (pomieszane by wyglądało ładnie) nie mam pojęcia czy to syntetyki czy jedwab bo zapomniałam - na początku mi mówiła a teraz chodzę na „ to co zwykle”
Generalnie robi ładnie, cena jak na Warszawę tez znośna :) później jak się ogarnę to cyknę fotkę

A to obiecana fotka - jeszcze widać jak podrażniło mi tym razem... na drugi raz będę wiedziała, że w ciąży takich luksusów nie mogę zażywać [emoji12]
IMG_0337.JPG
IMG_0342.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0337.JPG
    IMG_0337.JPG
    162,5 KB · Wyświetleń: 312
  • IMG_0342.JPG
    IMG_0342.JPG
    202 KB · Wyświetleń: 311
Do góry