reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dobrze, że my tu na forum nie mamy cichych dni, bo było by nudno [emoji4]

Porównując produkcje na lipcowych a innych forach to tu chyba nigdy nie było cichych godzin a co dopiero dni :D tyle bab i się jeszcze wszystkie nie poobrażały [emoji8][emoji173]️fajne to forum, czas szybciej leci o niebo z Wami :)
 
Porównując produkcje na lipcowych a innych forach to tu chyba nigdy nie było cichych godzin a co dopiero dni :D tyle bab i się jeszcze wszystkie nie poobrażały [emoji8][emoji173]️fajne to forum, czas szybciej leci o niebo z Wami :)
No pewnie sam to by człowiek na głowę dostał, a do tego dziewczyny są na prawdę fajne [emoji4]
 
Specjalnie nie musiałam walczyć, było sporo ciuszkow ale mniej staników. Rano kupiłam taki usztywniany ale jednak był za duży i poszłam wymienić ale już nie było takich i wzięłam miękki w kwiatuszki :) rozmiary wychodzą większe niż normalnie. Normalnie mam teraz misieczk C a wymieniłam na B i jest ok :)
Zobacz załącznik 855335
Ładniutkie :-) ja jutro ruszam do Pepco :-D
 
reklama
Do góry