reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Jakby co przez pół roku można zmienić. My też nie możemy wybrać, zresztą atmosfera w domu średnia, więc nie wiem, czy się dogadamy.

Ja się pocieszam tym ze nigdy nikogo bezimiennego nie spotkałam wiec w końcu jakiś to będzie...

Wy tez pewnie w końcu coś wybierzecie. Może musimy malucha zobaczyć żeby zdecydować jak się ma nazywać?
 
Witam !!!
Justme jak sytuacja ? Dajesz rade ?
Dziewczyny ladne te koszulki :) Karla szybkiego zakonczenia remontu , potem juz tylko sie nim cieszyc!
Ja dzis jezdzilam na badania, w przyszlym tygodniu wizyta :D
Przy okazji kupilam posciel do wozka (ktorego wciaz nie ma) 2 mini sliniaki i dokupilam gacie do szpitala,
Wiecej sie nie udalo, w sumie lepiej, kondycje mam stulatki :o zgaga wiernie towarzyszy a jeszcze przygrzalo ....
Nad biustonoszami do karmienia mysle , mialam poprzednio z chicco ,bawelniane ,rozciagliwe ... szczerze mowiac wolalam moje zwykle :D wiec mysle czy nie olac zupelnie ;)
 
Powiedzcie mi proszę czy przed badaniem moczu mam nie brać luteiny?? Aplikuje rano i wieczorem po jednej i teraz nie wiem jak mam to zrobić, po nocy oddać siusiu normalnie? I po zaaplikować kolejną tabletkę?
 
Mój brzuch ostatnio cały czas jest twardy jak kamień. W poprzedniej ciąży też tak było, mimo, że musiałam leżeć. Położna i lekarz mowią, że taka moja uroda, że szczupłe kobiety miewają nadreaktywne macice. Szyjka przez to nie leci, tylko życie z brzuchem jak kamień trochę niewygodne. Szczególnie, jak młody kopie w te napięte mięśnie.
Mi też ostatnio coraz częściej twardnieje nawet jak się obudzę, ale nie boli. Tyle dobrego
 
reklama
Dzisiaj w końcu się wyspałam, tylko raz wstałam na siku i do spania dalej. Śpimy teraz przy otwartym oknie i w nocy się nasluchalam śpiewu nocnych ptaków. Niesamowite, bo mieszkamy w mieście ale sporo drzew jest na osiedlu i ptaki z tego korzystają. Genialnie mnie to usypia :)
Ja mam otwarty balkon od rana i bez przerwy słychać żaby [emoji6][emoji196][emoji196][emoji196]
 
Do góry