reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Powiedzcie mi proszę czy przed badaniem moczu mam nie brać luteiny?? Aplikuje rano i wieczorem po jednej i teraz nie wiem jak mam to zrobić, po nocy oddać siusiu normalnie? I po zaaplikować kolejną tabletkę?
najpierw sie dokladnie podmyc (mozna na chwilke zalozyc tampon) pobrac mocz i potem kolejna tabletka ... mozna tez w laboratorium powiedziec ,ze sie bierze dla jasnosci :)
 
Ale fajnie [emoji16]
No jak dla mnie fajnie, od rana do wieczora i w nocy żaby i ptaszki jednocześnie, ale nie raz bywało tak że ktoś ze znajomych nie mógł usunąć. Ja już po prostu przyzwyczajona, mieszkam prawie nad sama Wisłą a obok mojego domu jest kawał jeziora, starorzecze Wisły [emoji6]
1525857028254.jpg
 

Załączniki

  • 1525857028254.jpg
    1525857028254.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 287
Powiedzcie mi proszę czy przed badaniem moczu mam nie brać luteiny?? Aplikuje rano i wieczorem po jednej i teraz nie wiem jak mam to zrobić, po nocy oddać siusiu normalnie? I po zaaplikować kolejną tabletkę?
Swego czasu ktoś pisał, żeby po podmyciu się włożyć sobie jakiś gazik, żeby nic nie wypłynęło do moczu... [emoji15]
 
Też częściej teraz zażywam nospe.. Ile razy dziennie można ją brać??? Ja zazwyczaj wezmę jedną i jakoś daję radę, ale nawet nie wiem jakie są "normy". Chyba nie jest szkodliwa prawda?
mi ginka wpisala rano, wieczorem i w razie potrzeby ... hmm mysle , ze co 6 godzin gora ale pewnosci nie mam, w szpitalu mi dawali w kroplowce ze 3 dni bez przerwy :)
bralam duzo ze starszym synkiem urodzil sie zdrowy i swietnie sie rozwija wiec chyba nie ma obaw chociaz wiadomo, bez potrzeby lepiej unikac wszelkich lekow :)
 
reklama
No jak dla mnie fajnie, od rana do wieczora i w nocy żaby i ptaszki jednocześnie, ale nie raz bywało tak że ktoś ze znajomych nie mógł usunąć. Ja już po prostu przyzwyczajona, mieszkam prawie nad sama Wisłą a obok mojego domu jest kawał jeziora, starorzecze Wisły [emoji6]Zobacz załącznik 854983
Super miejsce :D
 
Do góry