reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Jakby co przez pół roku można zmienić. My też nie możemy wybrać, zresztą atmosfera w domu średnia, więc nie wiem, czy się dogadamy.

Aco to za humory? Hormony mamusi czy Cos powaznego tatus?

Ahhh te chopy
Ja ost nerwowa bo slaba ale wiem ze Ja zaczynam klotnie

Oby juz czerwuec


Just bidulko pij duzo!!! Sily [emoji110][emoji110]
 
reklama
Dzisiaj w końcu się wyspałam, tylko raz wstałam na siku i do spania dalej. Śpimy teraz przy otwartym oknie i w nocy się nasluchalam śpiewu nocnych ptaków. Niesamowite, bo mieszkamy w mieście ale sporo drzew jest na osiedlu i ptaki z tego korzystają. Genialnie mnie to usypia :)
Serio? Ja mieszkam w lesie i te ptaki mnie zawsze budzą i spać nie dają. Letnie noce to dla mnie masakra, a z zamkniętym oknem bym się udusiła.
 
Dzisiaj w końcu się wyspałam, tylko raz wstałam na siku i do spania dalej. Śpimy teraz przy otwartym oknie i w nocy się nasluchalam śpiewu nocnych ptaków. Niesamowite, bo mieszkamy w mieście ale sporo drzew jest na osiedlu i ptaki z tego korzystają. Genialnie mnie to usypia :)

Ja juz zle sypiam
Masakraaaaaaaa chce juz czerwuec
 
Dzisiaj w końcu się wyspałam, tylko raz wstałam na siku i do spania dalej. Śpimy teraz przy otwartym oknie i w nocy się nasluchalam śpiewu nocnych ptaków. Niesamowite, bo mieszkamy w mieście ale sporo drzew jest na osiedlu i ptaki z tego korzystają. Genialnie mnie to usypia :)
My mieszkamy przy jednym z większych skrzyżowań i też często słychać pięknie śpiewające ptaszki :) chyba one już się nauczyły miejskiego życia :))
 
reklama
Hey mamuski wybaczcie moja nieobecność ale jakoś czadu brakło jak u was ?:) jak się czujecie bo ja w upały padam nogi bolą nie mam sil się ruszać i witamy się w 31 tyg juz bliziutko [emoji7][emoji7][emoji7].
 
Do góry