reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Też częściej teraz zażywam nospe.. Ile razy dziennie można ją brać??? Ja zazwyczaj wezmę jedną i jakoś daję radę, ale nawet nie wiem jakie są "normy". Chyba nie jest szkodliwa prawda?
Kurde Kinga bierze chyba 3×2 ale niewiem bo Ona ma to z zalecenia lekarza , niebezpoeczniejsze są te skurcze jak nospa , niby dziecko może mieć napięcie mięśniowe na początku ale myślę , że niewiem ile byśmy musiały tego jeść żeby taki skutek mógł być [emoji4]
 
reklama
No jak dla mnie fajnie, od rana do wieczora i w nocy żaby i ptaszki jednocześnie, ale nie raz bywało tak że ktoś ze znajomych nie mógł usunąć. Ja już po prostu przyzwyczajona, mieszkam prawie nad sama Wisłą a obok mojego domu jest kawał jeziora, starorzecze Wisły [emoji6]Zobacz załącznik 854983
Oh je ale faaaajnie[emoji7]
 
Też częściej teraz zażywam nospe.. Ile razy dziennie można ją brać??? Ja zazwyczaj wezmę jedną i jakoś daję radę, ale nawet nie wiem jakie są "normy". Chyba nie jest szkodliwa prawda?

Myśle, że jak sytuacja wymaga to i dużo można, mnie na SOR jak miałam kolkę nerkowa w 23 tygodniu która spowodowała skurcze brzucha to zapisała 3xdziennie no spe forte aż do unormowania skurczy czyli ponad tydzień chyba
 
Też częściej teraz zażywam nospe.. Ile razy dziennie można ją brać??? Ja zazwyczaj wezmę jedną i jakoś daję radę, ale nawet nie wiem jakie są "normy". Chyba nie jest szkodliwa prawda?
Może potencjalnie powodować problemy z napięciem mięśniowym u dziecka, ale czasem trzeba wybrać mniejsze zło. Ja poprzednio łykałam codziennie przez 3c miesiące przy skróconej szyjce.
 
reklama
Do góry