reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Nika - super, że jesteś w domku, a diagnoza się nie potwierdziła. Szczypiorka nosisz w sobie, ale później nadrobi [emoji123]. Zdrówka!


Judith - jejjjjuuuu, a jak Hania to wszystko znosi? Szpital, zabieg, opatrunek? Oby antybiotyk zadzialal. Kolejna opcja interwencji u takiego Maluszka paraliżuje mnie, także oby nie! Trzymajcie się Dziewczyny, dużo zdrówka!



Pumelova - noooo, super z tym wchlonieciem [emoji846]. Tylko teraz nie przeszarzuj z radości. Uważaj na siebie [emoji11]
 
Ola, moja już z 3 tyg chodzi w adidasach. Rajty lub gruba skarpeta na nóżki przy mniejszych temperaturach i jest ok. Ale my jeszcze korzystamy z wózka.

Przy 0 st. miałyśmy przejsciowe botki

Sent from my EML-L29 using Forum BabyBoom mobile app
 
My mamy teraz trzewiki skórzane nieocieplane, jak jest zimno to nie spacerujemy i tak po żłobku, ewentualnie grubsza skarpetki. Już nie zakładamy zimowych bo odkąd ma nowe to sobie nie pozwala[emoji85]
 
Artur tez od kiedy kupiłam buty sportowe to tylko w nich chce chodzić
IMG_20190304_142505.jpeg
 
reklama
U nas też na podwórku sportowe, drugie bardziej wyjściowe kupiłam skórzane nieocieplane trzewiki. Dziś Kuba był na powietrzu ponad 3,5h i nie szło go sprowadzić do domu... Po powrocie zrobił największą awanturę w życiu, za nic się nie chciał dać rozebrać. Chyba teraz będziemy się go bać na dwór puszczać:p
A jakie macie dla dzieciaczków kapcie po domu? Bo ja mam już kilka par i żadne nie pasują. To jest masakra, bo Kuba ma małą i mega mega pulchną stopę...
 
Do góry