reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Tzn Agatka budzi się raz zazwyczaj, żeby ją wziąć do nas do łóżka i potem już śpi. Czasem coś jęknie przez sen, albo się nawet obudzi się znajdzie smoka i kładzie się spowrotem. Nie ukrywam że oczywiście doszło do tego jak odstawiłam więc nikt mi w przyszłości nie wmowi że odstawienie nie gwarantuje przespanych nocy :D nadzieja jest zawsze!
 
Linoone cudownie! Gratuluję ❤ Oby się córcia zdrowo chowała!

Ola wiesz to wszystko to są pewnie fazy chwilowe i już i trzeba to przeczekać. U K mieliśmy co chwilę rozterki z czymś innym.

Spanie? Jakoś chłopaki śpią, K przechodzi cały czas co noc ok 2,ale uwielbiam Go przytulać:) A L śpi ładnie w swoim łóżku, parę razy trzeba Go pogłaskać lub przykryć.

W ogóle teraz cały tydzień K chodził do przedszkola, były jakieś problemy z dzieckiem, które bije wszystkich i K się bał i w ogóle wszystkie dzieci , ale od jutra mają coś z tym zrobić. Mąż miał ciężką przeprawę w pracy, pieron wie kiedy Jego szefowi coś odbije i Go zwolni, ajj przerąbane. Mega nas ten tydzień wyczerpał. Ale chwilę moje tylko z L w domu bezcenne, na prawdę, w ciągu dalszym jest przesłodki, zjem Go:) Hehe

Przed nami nowy tydz i parking pod przedszkolem w remoncie więc będą jaja.
Buziaki:*
 
Jaaaa! Pumelova[emoji173]️!!! Gratulacje i ogromne kciukasy za Was [emoji8] [emoji8]
 
Misia - to imieninowo i ja składam Ci najlepsze życzenia [emoji8][emoji253]

Małej Agatce także [emoji8][emoji517]
 
Dziękuję!

Aj misia no tak, najlepszego! My na Śląsku obchodzimy urodziny więc nawet nie wiedziałam że dziś jest Agaty, mama w zlobku mnie uswiadomila:)
 
reklama
Do góry