reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

U mnie zasypianie ok, za to bije i mnie i starszaka, lobuziak straszny, na szczęście w żłobku zachowuje się przyzwoicie [emoji106] zaliczylismy już pierwszy antybiotyk i ponad tydzień w domu. Poszedł w czwartek i już glut....
 
reklama
Misia - u nas dzis mój mały cyborg 12 godziin bez drzemki ..wstałysmy po 6 rano a o 18:30 już spała...
W szoku jestem co jej sie dzieje ...w zeszlym tyg po 2 godziny spała w południe ..a od soboty jazda z tymi drzemkami dziennymi.

Lionne a masz już wybrane imię dla córeczki ? Pamietam, że z synkiem też chyba długo wybieraliście ?
 
Czekam na wypis. Cos sie przykorkowalo. Mial byc do 14. Artur teskni za mna. Maz mowi ze mama i mama gada. Gadalam z nim przez wideorozmowe na fb to sie tak usmiechal jak mnie widzial. A jak zakonczylismy rozmowe to plakal. Ale dzisiaj juz sie widzimy. Nie mam pojecia jak zareaguje. Maz z nim gadal ze jest starszym bratem, ze nie bedzie mogl bic, tylko moze glaskac i calowac. No ale zobaczymy.
 
A czuje sie ok. Macica boli przy obkurczaniu ale coraz rzadziej sa te skurcze. Mam twarde piersi, siara z nich kropelkami wyplywa ale mloda nie potrafi chwycic. Bede kupowala laktator bo nie wyrobie :/ mialam nadzieje ze jakos da rade ale na razie ma za slaby ssak aby dala rade zrobic cisnienie w kapturku. A bez niego nie widzi ze jest to piers. Mala przy porodzie wazyla 3210
 
reklama
Emol gratulacje i całusy dla Liwii :-) super że już Was wypuszczają, znajoma urodziła 30.09 i nadal w szpitalu, bo malutka ma taką żółtaczkę...
 
Do góry