reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Jak j Wam zazdroszczę.... ja musze wrocic na cały etat i mam 9-17....
Maz bedzie odbierać ok 15, ale go nie chodzi o to ile on tam bedzie siedziec tylko ile ja sie z nim bede widziec.... 2h....
 
reklama
Dokładnie tak jak dziewczyny piszą no i ten czas wg mnie jest dużo lepiej wykorzystany niż jak spędzałam z dzieckiem cały dzień. Teraz zdecydowanie więcej mi się chce z nią porobić itp

Misia daj znać po dentyście. My dziś śmigamy do neurologopedy na 18.30. Oby coś poradził bo po 3 tyg ćwiczeń nadal brak postępów z gryzieniem
 
No więc po dentyści tyle że kontrola co 3 miesiące. Mycie 3 razy dziennie i odstawienie mleka w nocy. Posmarowala mu ząbki czymś, za 3 miesiące to samo. Są delikatne odwapnienia ale bez tragedii.
Aim smoczek do próchnicy nie ma nic, do wad zgryzu i owszem. Nawet ponoć jak się ssie smoczka to więcej śliny i żeby są lepiej wyplukiwane. Prawda jest taka jak ktoś ma mieć problemy z zębami to będzie mieć. Profilaktyka jest ważna ale to tylko dodatek do predyspozycji. Mój teść ma 78 lat i nie ma dwóch zębów, z tego jednego mu w wojsku usunęli :)
Bab powodzenia, czekam na wieści.
 
Pumelova rano odpada. On wstaje, je, dosłownie chwile sie pobawimy i do żłoba.


Nie No wiadomo- nie ja pierwsza i nie ostatnia. Jednak nie jest mi łatwo. Ja nie mam czegos takiego, ze „wreszcie po roku luuuuuz!!!”.
Mi jest szczerze przykro, ze nie bede z nim całymi dniami.
Tzn jasne - potrzeba odpoczynku i te kilka godzin w żłobku jest super. Ale mi w pełni by wystarczyło, zeby był tam do tej 14-15 i potem byłabym z nim. Naprawde to mi daje masę szczęścia.
No ale nic nie poradze. Nie byłam na tyle mądra, zeby za wczasu oszczędzać, zeby moc wrocic na mniejszy wymiar godzin, No to teraz mam za swoje ;)
 
Bab a jak dasz Zosi coś twardszego do zjedzenia to wypluwa? Ja się martwiłam, bo Kuba długi czas jadł tylko papki i jak coś mu się twardszego się trafiło to pluł... a tu z dnia na dzień stał się fanem chrupania! I wiecie co się okazało, jak chodził do babci, to szamał płatki kukurydziane i na nich nauczył się gryźć :-)

Wczoraj miałam usg prenatalne i co? Najprawdopodobniej kolejny facet! A liczyłam po cichu na dziewczynkę :-D
 
reklama
Do góry