reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ola W - rozumiem. Przyznam, że ja chętnie spędziłabym urodziny syna we trójkę. Nie lubię wszelkich imprez itp. Jednak mój syn ma zupełnie inny temperament niż ja. Uwielbia towarzystwo im więcej ludzi tym on lepiej się czuje. Dlatego robimy duża imprezkę.
 
reklama
Ja też nie chciałam robić dużej imprezy, ale cóż, mój mąż się uparł. Zaprosił ponad 20 osób + my. Ja nie przepadam za ludźmi, tłumem itp, ale trudno. Na szczęście robimy jedne urodziny, razem rodzina i znajomi. Jakoś przeżyję, a młody przynajmniej prezenty dostanie ;)

Aha, ten tort brzmi bosko :)
 
O taki [emoji512]
inCollage_20180628_015109847.jpg
 

Załączniki

  • inCollage_20180628_015109847.jpg
    inCollage_20180628_015109847.jpg
    103,3 KB · Wyświetleń: 425
Fajny torcik! U nas będzie zaproszonych 30 os rodzina najbliższa. I kupiłam zaproszenia, balony, czapeczke z 1. :) A tydzień wcześniej z 3 koleżankami co rodziły w maju 2017 się spotkamy aby bobasy wróć duże dzieci się pobawily razem. Bo byliśmy u nich na urodzinach więc też zaproszę ale bez pompy. Po prostu kawa ciastko.
Ja chcę zrobić bo to miłe jest patrzeć na zdj jak jest ta jedna świeczka na torcie :) ja lubię swoje zdjęcia z pierwszych urodzin :)
 
Ja bardzo lubię urządzać imprezki, ale w związku z tym, że teraz mieszkamy z teściami to zawsze zapraszam gości jak oni jadą na urlop. A roczek robię u moich rodziców, 60 km dalej. Przynajmniej mama mi pomoże, bo na teściową to nie mam co liczyć :( Z resztą i tak nie będzie nas za dużo bo 17 osób.
A na początku sierpnia jedziemy ze znajomymi, w 8 osób + Zuzia do Międzyzdrojów, cieszę się na maxa, że termin wszystkim pasował i że znaleźliśmy jakieś lokum :)
Myślałam, że w spokoju wypiję kawę, ale jak tylko usiadłam (wcześniej zrobiłam 2 prania, ogarnęłam siebie) to się obudziła i szaleje w łóżeczku.
 
Chybra ja też zupełnie nie wiem jak zorganizować roczek.Pomysł był że u mamy grill ale nagle nazbierało się 30 osób no i dupa blada...A jak pytałam gdzieś w restauracji to 125zł za osobę.....:/

Beatka bardzo mi się podoba taki bujaczek i młoda chyba dostanie:)

Judith prababcia Emilki też jej kupuję ubranka przedszkolne a nawet szkolne hehe

Pumelova ale to były emocje, pamiętam wszystko hehe co do pucia to słyszałam o tych książeczkach, że ponoć fajne.
 
Rany już rok zleciał, no a z K już prawie 3 :-( :( A przecież dopiero co się wykluł, zdecydowanie za szybko rosną, nie chcę żeby K szedł do przedszkola:p

Byłam wczoraj u kumpeli z L, jak zwykle zagadywał i się uśmiechał zalotnie hehe, a K u dziadków jednych, później drugich, aż przeżywał w nocy ilość wrażeń , byliśmy trochę zakupów budowlanych porobić i pomopowałam. Przedwczoraj robiłam ręce, wczoraj nogi, a dziś brzuch, L śpi, później dzieci odwożę do rodziców i jadę do fryzki na reszcie i Męża odbiorę z pracy. Wieczorem może spacer. A jutro musimy do galerii skoczyć i zamówić wykładziny na korytarz i schody. W nd 3 warstwa białej na korytarzu, jeszcze tylko kupimy plafony, zawiesimy jakieś obrazy czy zdjęcia i będzie pięknie, będzie można zamówić drewno pod schody na zimę:blink:

Miłego dnia:*
 
reklama
Kolejny raz skorzystałam z Waszych pomysłów i zamówiłam książkę "Pucio uczy się mówić". Przyznam, że się nie zawiodłam. Dziękuję dziewczyny. Książeczka jest bardzo przyjemna. Prosta i intuicyjna. Synkowi bardzo się podoba. Wiele razy w podobny sposób bawiłam się z młodym jednak książka nadaje fajny schemat zabawie. Polecam gdyby ktoś się zastanawiał. Podejrzewam, że zamówię kolejna część. Gdybyście miały jeszcze ciekawe tytuły to ja chętnie posłucham.
 
Do góry