reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dokładnie tak, teraz jest super. Można się iść wysikac, mogę zrobić obiad [emoji7] jest idealnie. Też zazdroszcze, chociaż planujemy zajść na jesien, ale stresuje mnie to bo mój gin uważa że po zajsciu trzeba odstawić żeby nie obciążać organizmu.. A ja się boję tego odstawiania:p [emoji23]

No nie mogę bo się udusze. Zmień ginekologa. Odstawić w ciąży trzeba tylko gdy jest wyraźne wskazanie, duże zagrożenie przedwczesnym porodem! A nie, bo tak. Czy tam obciążenie organizmu, WTF.

Jakbyś chciała mogę ci poszukać dobrego gin który jest pro kp w ciąży
 
reklama
Chybra a my to jak stare dziadki.Dżizas...nie pamiętam kiedy my .... ehhh.Ale obydwoje jesteśmy wypompowani...
Ja też kupiłam sobie dziś trampki, a ostatnio sandałki.Jak wrócę z pl to chyba pójdę do pracy na weekendy bo mi się kasa kończy.Wprawdzie R mi nie żałuje ale muszę być trochę chociaż niezależna.
 
Noo Kasia tak myśleliśmy oboje, że przy dwójce też damy radę, co to dla nas, ale życie weryfikuje... A mnie aż rozsadza czasem od środka, ale no co zrobić? Ehh, przesrane... Mogę tylko czekać parę lat aż to się zmieni. Chociaż itak chyba już zawsze będziemy zmęczeni albo będą jakieś problemy.
 
No nie mogę bo się udusze. Zmień ginekologa. Odstawić w ciąży trzeba tylko gdy jest wyraźne wskazanie, duże zagrożenie przedwczesnym porodem! A nie, bo tak. Czy tam obciążenie organizmu, WTF.

Jakbyś chciała mogę ci poszukać dobrego gin który jest pro kp w ciąży
No wlasnie zdemotywowal mnie. Jest jeszcze jeden bardzo fajny do którego też bym chciała iść ale się łamie, więc może to jest ten moment żeby zmienić. Tylko się dowiem czy jest pro kp. Wiem że dziewczyny karmią w tandemach itd więc wiem że się da:)
Dzięki za chęci :*
 
Ja zmieniłam lekarza. Jestem umowiona w lipcu. Pumelova też mi było ciężko się przełamać, ale czasami trzeba.
Artur połowę lotu przesłał, trochę marudzil na początku ale to dlatego że był śpiący. Jest super. Ale Artur trochę boi się morza. Byliśmy na basenie więc myślałam że morze również polubi. Więc jak na razie moczyl się 2 razy. Ogólnie jest super, relaksik itd :)
 
Ja zmieniłam lekarza. Jestem umowiona w lipcu. Pumelova też mi było ciężko się przełamać, ale czasami trzeba.
Artur połowę lotu przesłał, trochę marudzil na początku ale to dlatego że był śpiący. Jest super. Ale Artur trochę boi się morza. Byliśmy na basenie więc myślałam że morze również polubi. Więc jak na razie moczyl się 2 razy. Ogólnie jest super, relaksik itd :)
Udanego wypoczynku [emoji4]
 
Emol zazdroszcze wakacji, odpoczywaj :)
Pumelova ja też planowałam zajść ale na pozną jesien, zeby były równe 2 lata róznicy. Ale po pierwsze musimy sie przeprowadzic, a po druie w pracy szykuja sie awanse i jak zajde w ciaze to wiadomo ze nie awansuje, no i nie wiem co tu robic....
Chybra ja kupowalam i na born2be, na renee, na deezee. Wszystko ok i tanio, fajne promocje sa, trzeba polowac.
 
Ja z doswiadczenia wiem, ze lepiej zmienić lekarza jak cos mie pasuje. Ja cały czas miałam małe zaufanie do mojej, ale
Głupio mi było zmieniac. Bardzo zaluje. Bo moze przestalabym wtedy szukać inf na własna reke + moze gdybym wy taka
Innego lekarza, to tez szpital w ktorym pracuje i moze troszke inaczej Bu sie to wszystko potoczyło ;)
Takze zmieniajcie jesli uwazacieC ze cos jest nie tak
 
reklama
Laseczki potrzebuje pomocy. Prezent dla babci na 80te urodziny. Babcia wszystko ma , nic nie chce, jest mega oszczędna, większość rzeczy ma kilkadziesiąt lat bo o wszystko dba, kosmetyków nie chce, kasę ma więc nie jest tak że jej na coś brakuje. Nie mam pomysłu. Jakieś zdjęcia odpadają bo dostaje od nas regularnie w ramce.
 
Do góry