reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hejka,

U mnie to znaczy u Mikołaja zęby na tapecie, czytaj ja chodzę jak zombie. Jestem na spacerze to trochę Was poczytam, z odpisywaniem będzie gorzej.

Skoro nowy rok mamy to życzę Wam jak najwięcej optymizmu, powodzenia, cierpliwości i miłości.

Aaa jeśli chodzi o Warszawskie mamy to utrzymuje zaproszenie do siebie, może przyszły tydzień. Ogarnę grafik domowy i juz na warszawskim wątku umówimy się.
 
reklama
Hej,

Aniek dziękuję że pytasz :) Dzisiaj byłam raz jeszcze bo rano dalej kaszle i chciałam ewentualnie zaswiadczenie ze moze chodzić do przedszkola ale mimo ze tylko rano ma kaszel nie dala nam :/ Trochę się zastanawiam czy jednak Jej nie puścić bo w ciągu dnia nie kaszle no ale zapewne zostanie co bym nie miała wyrzutów sumienia. Ale najstarsza i tak będziemy wozić,muszę jakoś dojść do siebie po tylu dniach wolnych mojego męża no i gotowaniu wszystkich dzieci ;)
Co do mojego ojca to najbardziej nie mogę zrozumieć mojego brata i siostry że mimo tego wszystkiego co przez niego przeszli udają że nic nie pamiętają:/ ja byłam oczkiem w głowie ojca i mało widziałam w porównaniu do nich A chyba mam największy żal do niego i czuje nawet nienawiść...

Natka zalapala butle tylko chyba mleczko jej nie pasuje i pediatra dzisiaj poleciła bebiko pro +. Mam nadzieje ze brzusio będzie dobrze się czuł po nim bo jestem już wykończona

Orientujecie się czy jest jakaś opcja zmniejszenia zdjęcia tu na forum bo może bym się kiedyś pochwalila moimi gwiazdami ;)
 
Cześć Dziewczyny!

Wszystkiego co najlepsze i wymarzone na ten nowy rok Wam życzę [emoji8][emoji8][emoji8]


Nie ukrywam, że ciężko mi będzie nadrobić miesięczna przerwę... Szczególnie, że twórczość na lipcowkach idzie w trybie power [emoji6][emoji1].


Też mamy 2 ząbki. I zaczęlysmy przygodę z rozszerzeniem diety. Głównie na sloiczkach lecimy (warzywa, owoce) + tarty banan. Od tygodnia dostaje chlebek do ciumkania, i parę razy chrupek kukurydziany poszedł w ruch.

Nadrobie kilka stron co by obraz mieć, i postaram się aktywniej teraz udzielać [emoji5].

Buziaki [emoji8]
 
Unas też dwa dolne i tak jak u Oli pełno śliny, więc nie zdziwie się jak zaraz i górne się pojawią

Chybra ja też bym odwlekła szczepienie do czasu aż wszyscy będą zdrowi.



Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzik często członkowie rodziny wolą milczeć niż wywoływać wojnę..
Sama sobie musisz zmniejszyć rozm zdjęć np w officie.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja. Dawno mnie tutaj nie było. Na początku mojego wpisu życzenia. A więc mamusie wszystkiego najlepszego, dużo zdrowa, miłośći, cierpliwości, szczęścia no i kasy.
[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16].
Czytam oczywiście forum ale u mnie z pisaniem gorzej raczej wpadam tu gościnne.
Gratuluję sukcesów waszych pociech obracania się no i Iga taka bystra dziewczynka wow. My niestety jeszcze się nie obracamy niby wszystko ok ale Piotrek to mały leniuszek. Dziś był ważony i już 7960. Super że już pojawiają się ząbki u nas nie ma jeszcze.
Jeżeli chodzi o rozszerzanie diety to od miesiąca działamy w tym temacie. Mleko to nie jest ulubione danie mojego syna woli warzywa. U nas wygląda to tak że około 10 kaszka na mleku w porze obiadu zupka czasami słoiczek a czasami sama mu coś tam ugotuje i do tego mięsko narazie królik był raz i dwa razy indyk i kaczka, po południu owoc ale średnio je lubi. Kilka razy były flipsy które go bardzo denerwują bo trzeba je pomeczyć żeby się coś urwało, a on by chciał żeby było to łatwiejsze oczywiście jest zawsze umazany od nich. KP tylko w nocy w dzień nie chce więc po mału będzie się wyciszało z jednej strony to dobrze a z drugiej szkoda no cóż nic na siłę.
U nas sylwester też z TVN we troje mały wstał o północy pooglądać fajerwerki i 15 min później już spał.
[emoji16][emoji16][emoji16]. Jeszcze raz wszystkiego dobrego w 2018.
Pozdrawiamy.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek w rossmannie (nie każdym) sa malutkie słoiczki humany.

Aha ja chetnie ale nie wiem o co chodzi [emoji23] umknęło ni to w wątkach!

1514925716-81bf43f002741ab3-aaaaaa.jpeg
u nad taki etap ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Abed [emoji8]- teraz, mam nadzieję, że będę częściej. Grudzień dość smutno wspominam. Liczę na to, że wraz ze starym rokiem wszystkie smuty i troski pójdą precz.

Święta super, choć mega uciążliwe. 1,5 tyg wycięte [emoji23] (sprzątanie, szykowanie, gości dzień w dzień, imprezy świąteczne, sylwester... Wszystko u nas, i ja w roli gospodyni + taksiarza). Dopiero dzisiaj coś odsapnelam (młoda do szkoły poszła, więc luzik [emoji14]).


Ola - wowww!!! Brawo dla Kuby [emoji122]
 
Do góry