reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Mój R mi pokazywał jak sypnęło śniegiem w uk.Mówi że samochody na ulicach stoją porzucone, że lotnisko sparaliżowane, nie jeżdżą autobusy i nawet metro.Ludzie do pracy nie docierają[emoji23]kompletnie sobie tam z zimą nie radzą hehe ale metro??przecież jest pod ziemią[emoji23]Kumpela miała dziś lecieć do pl to 4gdz na lotnisko jechała a normalnie ma ze 30 min...oczywiście nie poleciała...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agniesia mnie nie boli. Czasaaseem na zmianę pogody takie hmmm szczypanie?swedzenie? Sama nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kasia wiem, dlatego grzechem byłoby się nie spotkać.

U mnie mała przez cały dzień może spała z godzinę, to do niej nie podobne. Koło 20 zrobiłam jej szybką kąpiel, bo widziałam, że jest zmęczona. Myślałam, że szybko zaśnie. Ona przez godzinę się kręciła, więc stwierdziłam, że może zaśnie na rękach. Chociaż nie pamiętam, kiedy ostatnio ją tak usypiałam. Wzięłam ją i okazało się, że kupa. 2 minuty po zmianie pieluchy już spała ;D

Ewella zdrówka dla Małej.
 
Ewella nam też pomógł na odetkanie nosa olejek z eukaliptusa i mięty.
Gotuję pół garnka wody, daje kilka kropel i kładę pod łóżeczko a woda paruje. 10 min i nos odsyłamy.

Kasia to miałaś szczęście że w pt lecialas :)

Zrobiłam sobie pazurki. I chyba zaraz idę spać.
Dzisiaj Artur tak marudzil bo chciał spać i musieliśmy ogarnąć kapiel wcześniej. A jak ja sobie jutro z tym naruszeniem poradzę dopoki mąż nie wróci do domu :/
1512941977-41024615587c79a3-aaaaaa.jpeg
 
Dzień dobry. Dziewczyny które wprowadziły kaszki. Od jakiej zaczeliscie? Bo kupiłam Hipp od 4 miesiaca i ładny ma sklad jaglano ryżowa kukurydzianą. Ale chciałam się dowiedzieć od jakich wy zaczelyscie?
 
reklama
Do góry