reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ewella hehe no dziadkowie się uczą:D

Madziazt gratulacje [emoji173][emoji173][emoji173]

Aim haha życzę Ci żebyś dziś nie urodziła:D

Patuszka Gratuluje [emoji173][emoji173]

Dziewczyny nierozpakowane - już niedługo! Nie dolujcie się tylko korzystajcie z życia :-) potem przez jakiś czas nie będzie czasu :D

Polecam masaż brzuszka jest niesamowity albo ja jestem ciągle pod takim wrażeniem że potrafię w koncu pomoc mojemu robaczkowi.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
IMG_8655.jpg
Jezu dziewczyny ale sie klujecie !! :)
Gratulacje Patuszka
Gratulacje dla kazdej kochane z Was ! Dla tych co w dwupaku takze, bo jestescie dzielne :) nas wczoraj wypisano po 8 dniach z szpitala. Mamy zatkany kanalik lzowy. Pierwsza noc za nami- spokojna ale karmienie co godzinke :) lozeczko ochrzczone - zasikane :)
 

Załączniki

  • IMG_8655.jpg
    IMG_8655.jpg
    74,1 KB · Wyświetleń: 505
Patuszka gratuluję dzidzi, nie ważne jak, ważne że zdrowe jestescie:*

Dziękuję dziewczyny za info w spr Wit d - skoro w pl trzeba od początku to i w Uk jak najbardziej ze względu na mniejszą ilość słońca:)
Chyba ludzie mają wpisany w kalendarz moją dzisiejszą datę porodu bo już się zaczynają smsy....[emoji3] śmieszne to hehe
Jeszcze postanowiłam jechać z R do jakiegoś dziecięcego sklepu żeby rzucić okiem czy wszystko mam no i żeby tak nie czekać i nie doszukiwać się z nieba wziętych sygnałów hehe
Aaaaaa jeszcze mi sie przypomniała Wit k...ją sie podaje jednorazowo po porodzie czy też normalnie codziennie?

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry