reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Truskawka to zupełnie dwa inne dopplery i inaczej działają.
Pochwal się brzuszkiem :)

Kasiulka popieram nebukizacja, od urodzenia mlodego w domu jest i działa cuda. pięknie odtyka i jest już przyzwyczajony. mamy z omrona.

Dobradziewczyna gratukuje serduszka, zaglądaj częściej do nas.

Samitnaja na podstawie wielkości macicy ocenił wielkość ciazy?? nie poddawaj się, czekamy na usg!
Tak, wlasnie na podstawie wielkości macicy stwierdził że coś jest nie tak. Że biorąc pod uwagę betę i jej wzrost powinna być większa. Wiem że brzmi to dziwnie i sama też o tym pomyślałam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Karolina, truskawka też myślałam że będę się w domu nudzić ale na razie z niczym się wyrobić nie mogę.
Dobradziewczyno gratulacje dobrych wieści.
Samotnaja oj żeby było dobrze. &&&
Dorcias chyba nie masz i nie miałaś toxo.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny!
Byłam tydzień temu na pierwszej wizycie i ginekolog potwierdziła ciąże :) jestem w 6-7 tygodniu ciąży a termin mam na 17.07.2017 albo po 20 bo fasolka jest bardzo mała i wygląda na młodszą. Niestety po wizycie będę szukać nowego ginekologa więc jeśli ktoś jest z Poznania i okolic a ma godnego polecenia lekarza to będę wdzięczna :) Czy wy dostałyście skierowanie na krew czy tak jak ja na własną rękę ??
 
Witam dziewczyny!
Byłam tydzień temu na pierwszej wizycie i ginekolog potwierdziła ciąże :) jestem w 6-7 tygodniu ciąży a termin mam na 17.07.2017 albo po 20 bo fasolka jest bardzo mała i wygląda na młodszą. Niestety po wizycie będę szukać nowego ginekologa więc jeśli ktoś jest z Poznania i okolic a ma godnego polecenia lekarza to będę wdzięczna :) Czy wy dostałyście skierowanie na krew czy tak jak ja na własną rękę ??
Ja każde jedno skierowanie dostawałam i dostaje od lekarza, czemu niby na własną rękę? Chodzisz do lekarza na NFZ czy prywatnie?
 
Mój ginekolog przyjmuje prywatnie i na NFZ. na NFZ czeka się ok2- 3miesiące więc zeby ciąże potwierdzić poszłam prywatnie i prywatnie nie dostałam nic
 
Witam sie i ja
Zaspalismy dzisiaj rano bo mala nas o 7.55 obudzila a ja Do pracy a ona dp przedszkola.dobrze ze maz mial na popoludniu to mala ogarnal a ja siebie ale i tak sie spoznilam sie 10 min Do pracy.do 14 w pracy,potem mala odebrac,pojechalysmy na zakupy i jestem padnieta
U mnie w pracy nawet o ciazy niewiedza wiec o zwolnieniu nawet niemam Co myslec.

Dziewczyny gratuluje udanych wizyt.ja jeezcze poltora t niewiedza jak to wytrzymam

Samotnaja trzymam kciuki by dzidzia sie pokazala

U nas tez tylko i wylacznie inhalacje pomagaja.nigdy zadnych syropow nic jak cos tylko cebulowy plus Inhalator pari. Pare dni i spokoj

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Angel ja tez na pierwszej wizycie byłam prywatnie i dała mi tylko krew, mocz i obciążenie glukoza, żeby mnie nie naciągać. Teraz idę i juz będę chodziła do niej na NFZ i da mi cała litanie
 
Samotnaja - i ja trzymam kciuki za Dzidzie [emoji110][emoji110]
może rzeczywiście jest coś źle liczone, stąd taka różnica w tygodniach.


A ja odebrałam wyniki - i wygląda to wszystko na cacy. Glukoza na czczo 90 (spodziewałam się wyższej), tsh 2,21, reszta wyników (poza plt i pct w morfologii) w normie.


DorciaS - wszystko w porządku z twoimi wynikami z toxo (tj: wynik w kierunku toxo jest negatywny)

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a te nebulizację robicie z soli fiz.?mój mały miał wiele razy pulmicort plus berodual ale nie chce mu narazie tego podawać bo to są jednak sterydy,a nawdychal się tego sporo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry