reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Tea - Dexapico jest na suchy kaszel, i można go stosować na noc - dzięki temu Maluch ma spokojniejsza nockę. Mozesz spróbować mu podać - tylko zmniejsz dawkę.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Samontaja a cykle miewałas regularne?
Kasiulka wcześniej tak co 28 dni. Ale w sierpniu miałam poronienie potem jeden cykl b. Długi a drugi krotki i 20 października ostatnia @ . 24 listopada miałam bhcg 2300 to wg labu wskazywało 4-5 tydzień. 11 dni później dr twierdzi że macica jest rozpulchniona ale na pewno nie na 6-7 tylko bliżej 5:-/
Boję się że znowu będzie powtórka :-(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka napewno za jakis czas wrzuce :)

Dobradziewczyna to masz tez taki termin jak ja :) fajnie, ze wszystko dobrze wyszło na badaniu :) ja mam jeszcze 2 wizyty w tym roku, nie chciałabym czekac tak długo.

Samotna ja najgorsze chyba takie czekanie, trzymam kciuki, zeby jednak wszystko było dobrze i dzidzia nadrobiła
 
Dobradziewczyna to masz tez taki termin jak ja :) fajnie, ze wszystko dobrze wyszło na badaniu :) ja mam jeszcze 2 wizyty w tym roku, nie chciałabym czekac tak długo.

Samotna ja najgorsze chyba takie czekanie, trzymam kciuki, zeby jednak wszystko było dobrze i dzidzia nadrobiła

Jeju, zazdroszczę Ci tych dwóch wizyt :)

Samotnaja zobaczysz, będzie tak ze właśnie nadrobi i później urodzi się duuuza zdrowa dzidzia :)

Ja dzisiaj jak zobaczyłam swoją fasolinke to znowu zaczęłam się zastanawiac nad tym fenomenem, że najpierw jest takie małe "coś" ledwo co to widać na usg a później rodzi się takie 50/60 cm szczęścia [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Truskawka to zupełnie dwa inne dopplery i inaczej działają.
Pochwal się brzuszkiem :)

Kasiulka popieram nebukizacja, od urodzenia mlodego w domu jest i działa cuda. pięknie odtyka i jest już przyzwyczajony. mamy z omrona.

Dobradziewczyna gratukuje serduszka, zaglądaj częściej do nas.

Samitnaja na podstawie wielkości macicy ocenił wielkość ciazy?? nie poddawaj się, czekamy na usg!
 
reklama
dziewczyny umie któraś zinterpretować wynik toxoplazmozy?Nie mam podanych norm a nie bardzo pamiętam z poprzednich ciąż.Morfologia jest w normie ,tsh też,tylko tego nie mogę rozszyfrować.

Toxoplazma gondii Przeciwciała w kl. IgG <0,130 IU/ml
Toxoplazma gondii Przeciwciała w kl. IgM 0,185 S/CO
 
Do góry