reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Przypuszczam że mojego męża też ciężko by mi było namówić.A co do starania to wydaje mi się że za bardzo chcemy i wtedy nasza psychika dużo robi.Tak było w moim przypadku,strasznie chciałam drugie dziecko,leczyłam się 1,5 roku i nic z tego.W końcu odpuściłam i zaraz byłam w ciąży.
My tez rok czasu się staraliśmy (z przerwą na ew.termin grudzień - styczeń, bo w tym terminie to nie chcieliśmy Dzidziola [emoji12]). I jak w końcu stwierdziłam, że może lepiej odczekać, dokończyć chatę, i wtedy się postarać...to nagle zatrybilo [emoji1]



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Btw ja dziś byłam na kontroli wszystkich wyników badań i było ok ale też poprosiłam o szybkie usg żeby sprawdzić czy wszystko ok i jest ok, serduszko cały czas bije, nic nie krwawi, nic się nie odkleja, więc ok. Tylko tydzień młodsza ciąża niż z om wychodzi.
Super! - bardzo się cieszę [emoji2]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dobrze czytać takie pozytywne wiadomości ;-) Aim
Co do wróżb, to może cos polejemy woskiem ;D Bardziej dla młodego,żeby miał radochę, chociaż w przedszkolu maja mieć andrzejki:p
 
Ja po wizycie. Maluszek ok, rośnie. 2,4cm :) z usg 9+1 dziś. Oddałam krew na podstawowe badania + prenatalne. 4 fiolki krwi :o i usg prenatalne 19.12 więc nie rozumiem co ta babka wczoraj mówiła, że 12.12 na terminowe za późno -. - ale ok. Najważniejsze, że wszystko w porządku :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katanka to teraz musisz je znieść ze strychu...hehe.Ja muszę wszystko od początku kupować bo nie mam nic z poprzednich ciąż,wszystko oddałam bo nie myślałam że jeszcze będę mieć jedno dziecko.Także czekają mnie zakupy jak przy pierwszym :-)

Aim gratulacje,cieszę się że wszystko dobrze :-)

Truskawka można zrobić wróżby z dzieciakami,będą miały fajną zabawę :-)
 
Truskawka - ja nie wróżbuje ;-). Moje dziecko - w szkole będzie miało jakieś zabawy - więc wystarczy [emoji6]

Paalina - to Ci uczkli tej krwii [emoji6]
Cieszę się, że z dzidzia wszystko w porządku :-) super [emoji108]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dorcia- no muszę się tam pofatygować, ale też mnie czekają zakupy, łóżeczka, bujaczki itp itd. Bo przy pierwszym dziecku miałam wszystko po kuzynach i musiałam już pooddawać... Ale te zakupy to są fajne ;-) tylko jeszcze jakby sie tak w Lotka wygrało to już w ogóle suuper;D
 
Dziewczyny gratulacje udanych wizyt:-)


Co do wrozb mi rok temu w Andrzejki z wosku wyszedl dzidzius no i sie sprawdzilo!!

Pytanie do dziewczyn ktore chodza na NFZ jak to jest z prenatalnymi nfz przysluguja bezplatnie wszystkim.Chodzi mi o te podstawowe oczywiscie:-)

7 lat temu z Jasiem mialam tylko prenatalne usg w 12 tc bez zadnych z krwi.



010igov3fkey3mez.png
 
no i jestem po wizycie. wprawdzie nie miałam jeszcze USG ale trafiłam na świetną, kompetentna lekarke. wybadala mi na razie że mam znacznie większa macice jak na ten wiek ciąży i albo są bliźniaki albo dziecko starsze o miesiąc albo jakieś inne kłopoty. mam skierowanie do szpitala na patologie ciazy (niebezpieczne tsh, nie zazywanie witamin ani kwasu foliowego od poczatku, branie silnych leków w momencie zapłodnienia, powiększenie macicy) w piątek mam się zgłosić na jej dyżur. jedyny plus taki że nie muszę chodzić po badaniach i czekać w chorych kolejkach a będzie kompleks badań zrobionyod razu.
no i endokrynolog prywatnie na już. Ale wolę wydać te 200 zł niz potem mieć do siebie żal że nie zadbalam i wszystko :)
 
reklama
O kurde... Olokolo.. Dużo tych niejasności. Szkoda, że usg nie miałaś zrobionego. To już by coś wyjaśniło.
Dobrze, ze wzięli Cie do szpitala - sprawdzą wsio, a i przyoszczedzisz na badaniach (szczególnie, że prywatnie kłania Ci się endokrynolog).
Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie wszelkich niejasności [emoji110][emoji110].
Będzie dobrze [emoji106] [emoji2]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry