reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kurcze sama nie wiem co mam myśleć... Gdzieś czytałam,ze dziewczna jeszcze miesiąc po poronieniu miała mdłości... Nie chce się nakręcać, a z drugiej strony, mam ciągle mecza mnie myśli, gdzies w tyle głowy...

Zawsze mozesz sporobowac zrobic np. dzis beta hcg i powtórzyc za 2 dni, jesli spada to jasna sprawa, jesli rosnie to nie ma sie czym martwic- z tym, ze teraz juz wzrost nie bedzie duzy, bo kolo 9 tc juz az tak nie rosnie. A kiedy miałas ostatnie usg?
 
reklama
Dziewczyny wybaczcie, ale przestańcie wyszukiwać powodów, że coś jest nie tak.
Na każdym etapie ciąży może coś się stać i pierwszy trymestr nie jest żadnym wyznacznikiem. Są dziewczyny na forum, które potraciły dzieci w 38, 40 tygodniu ciąży. Ja sama dwójkę straciłam w 24 i 25 tygodniu. Także, sorry, ale szukanie czegoś co by znaczyło, że może poronilam jest dla mnie głupie. Cieszcie się z tego, że jesteście w ciąży i już.
Kto bardziej, jeśli nie Wy ma wierzyć w Wasze dziecko?
Przepraszam, ale chyba wcale nie powinnam tu zaglądać....
 
Ewcia3004 - dziękuję,że to napisałaś!!! Kubeł zimnej wody na łeb czasami jest potrzebny. Właśnie zaglądaj i czasami takie słowa też są potrzebne!
 
Dziewczyny wybaczcie, ale przestańcie wyszukiwać powodów, że coś jest nie tak.
Na każdym etapie ciąży może coś się stać i pierwszy trymestr nie jest żadnym wyznacznikiem. Są dziewczyny na forum, które potraciły dzieci w 38, 40 tygodniu ciąży. Ja sama dwójkę straciłam w 24 i 25 tygodniu. Także, sorry, ale szukanie czegoś co by znaczyło, że może poronilam jest dla mnie głupie. Cieszcie się z tego, że jesteście w ciąży i już.
Kto bardziej, jeśli nie Wy ma wierzyć w Wasze dziecko?
Przepraszam, ale chyba wcale nie powinnam tu zaglądać....
BRAWO BRAWO Też czasami boje się czytać forum :( bo się wszystkie nakręcamy nie możemy myśleć o tym co wydaje nam się że może być. myślmy tylko o tym ,że jesteśmy w ciąży :) :) cieszmy się tą chwilą . Ja w pracy ciężko mi wysiedzieć 8 godzin przy biurku i jeszcze samochodm rano i popoludniu w sumie dwie godziny. Przychodzi dzisiaj do mnie dziewczyna z innego działu z innego budynku przyszła coś załatwić i mówi do mniee " ŚNIŁAŚ MI SIE DZISIAJ, TYLKO BYŁAŚ W INNYM STANIE :) PYTAM W JAKIM A ONA ŻE W BŁOGOSŁAWIONYM " :D , dziewczyny z mojego pokoju zdębiałty bo narazie tylko one wiedzą hehe :)
 
Dokładnie, najgorzej jest jak się nam WYDAJE... Ale tak jak piszecie, trzeba być dobrej myśli, chociaż wszyscy jesteśmy tylko ludzmi i czasami "cos" jest silniejsze od nas.
To prorocze ma sny ta dziewczyna ;P hehe
 
Każda ciąża jest inna i każda kobieta przechodzi ją inaczej.Ja w poprzednich ciążach nie miałam żadnych objawów,dopiero w tej wiem co to mdłości ból piersi i śpiączka.Też zauważyłam u siebie ostatnio poprawę samopoczucia i wiem że u jednych mija to wcześniej a u innych później,póki nie ma krwawienia i bólu to nie ma co się doszukiwać problemu tylko trzeba się cieszyć i myśleć pozytywnie
 
reklama
Do góry