reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Lilith mam 156 wiec karakan jestem a moj R 184 fajnie razem wygladamy:D

truskawka witam rozgosc sie wygodnie.

Ja bede na pewno ujedrniac uda i posladki mam taki specjalny masazer i pod prysznicem zawsze peeling i jazda.Plus jakas oliwka .

Co do.pracodawcy moja wczoraj sie dowiedziala jestem na l4 bo mam schorzenia neurologiczne i kregoslupa wiec nie moge pracowac bo w razie bolu nie dam rady bez tabletek a po 12 h w pracy nie raz plakalm z bolu...
Nie wiem.jak zareagowala bo ja z nia wszystki zawsze smsowo ona zawsze sms w kazdej sprawie mi pisze wiec jej tez sms napisalam.Na pewno jest nie zadowolona bo bylam kierownikiem i teraz to co ja robilam spadnie na nia bo poki co zastepstwa w tych pracownikach ktorzy sa to na moje miejsce nie ma.Bedzie musiala kogos zatrudnic a to nie latwe..,
 
reklama
Siwa a jak poprzednie ciaze w porównaniu?

Nie musi być śluzu dużo albo się wylewać, w ogóle go nie musi być, nje martwić się.
Patek a betę robiłaś?
AIM a to nie implantacyjne? tez miałam brąz na początku..
Kotek ja widzę stary suwaczek 4+3 dzis
Mlodamama gratki testu i czekam na relacje!!
Anissima trzymam kciuki za wizytę! jak dzisiejsza noc?
Maziajka w ile masz wzrostu?
Wszystko dobre do smarowania byleby nawilzac. lubię z Palmersa kosmetyki na ciążę ale u mnie Rozstępy są bo przy córce miałam brzuch do rekordów ginesa wielkości pfawie mojego wzrosu ahaha

Karo czekam niecierpliwie na wiesci!!
Jeszcze nie w niedziele zrobię powtorny test i zobaczymy jak będzie jedną pójdę w poniedziałek na bete .
A powiedzcie mi kobietki wizytę u swojej Pani doktor mam 6.12 ale szybciej mogę mieć u innej lekarki czekać czy umówić sie szybciej ( dziś powinien zacząć się 5 tydzień )?
 
Ostatnia edycja:
Wg mnie Bio Oil. Zle sie wchłania długi pozostaje na skórze i nijak sie ubrać. Ja wole kremy. W pierwszej ciąży i drugiej leciałam ze wszystkim co było w Rossmanie i mustelli. Ale jak to mówią jak maja byc to beda. Jestem świetnym przykładem w pierwszej piękny brzuch w drugiej jak tygrys.
 
Siwa a jak poprzednie ciaze w porównaniu?

Nie musi być śluzu dużo albo się wylewać, w ogóle go nie musi być, nje martwić się.
Patek a betę robiłaś?
AIM a to nie implantacyjne? tez miałam brąz na początku..
Kotek ja widzę stary suwaczek 4+3 dzis
Mlodamama gratki testu i czekam na relacje!!
Anissima trzymam kciuki za wizytę! jak dzisiejsza noc?
Maziajka w ile masz wzrostu?
Wszystko dobre do smarowania byleby nawilzac. lubię z Palmersa kosmetyki na ciążę ale u mnie Rozstępy są bo przy córce miałam brzuch do rekordów ginesa wielkości pfawie mojego wzrosu ahaha

Karo czekam niecierpliwie na wiesci!!
W poprzednich ciążach miałam dużo objawów i upławy i piersi większe, drażliwe, często mdłości a teraz nic. Może mój organizm się przyzwyczaił i trzecia ciąża w tak krótkim odstępie nie robi na nim wrażenia :-)
Siwa88 nie pamiętam już czy gratulowalam serduszka czy nie :)
Normalnie o pierdołach ostatnio zapominam -taka jakaś jestem nieobecna ...

Maziajka- najwyżej po porodach będziemy się motywować do odchudzania :)
Ja kiedy zaszłam w pierwszą ciążę wazylam 54 - dość szybko wrocilam do formy jako takiej- teraz ważę 60 :angry: ale przez 3 lata beż przerwy na na silownię chodziłam i pewnie stą wyższa waga- mimo,że ciuchy sporo mniejsze nosiłam.... Ciekawe co będzie w tej ciąży... aż się boję :):confused2:

młodamama111 dawaj znać po wizycie :-) :) bom bardzo ciekawa - i milo się czyta , że kolejne serduszka już pukają sobie cichutko :)

Piszecie o rozstępach - ja nie mialam żadnego- mam kilka na pośladku ale jeszcze z okresu dorastania .. Mam nadzieję , że żadne paskudy mnie nie ozdobią i tym razem ...
No właśnie - czy któraś z Was stosowała, lub stosuje BIoOIL?? może macie jakieś opinie ? lub możecie polecić coś innego ?

Ja wczoraj musiałam mierzyć kostiumy kąpielowe...:baffled: i no jakby to delikatnie powiedzieć - jestem pełniejsza:oo: - ja widzę to doskonale ... i tak sobie myślałam , żeby tylko nikt się nie domyśli oglądając mnie w tych strojach ... bo w pracy jeszcze nic nie mówiłam...:errr: powiem pewnie jak zobaczę bijące serducho... a może nawet jeszcze trochę poczekam ... A Wy?? Jak zamierzacie , lub może już rozegrałyście sprawę ze swoimi pracodawcami ?
Dziękuję za gratulacje. Ja korzystałam z biooil po pierwszej ciąży na rozstępy i rozstępy zrobiły się mniej widoczne, a w drugiej już żadne nowe się nie pojawiły :-)

Trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze :-)
 
Jestem już po wizycie :) Jak na razie wszystko jest w porządku, dostałam zestaw badań do zrobienia, multum witamin do wzięcia ... USG będzie dopiero w przyszłym tygodniu , i powiem , że tym jestem rozczarowana hmm. Jak wytrzymam cały tydzień :baffled:
 
Jestem już po wizycie :) Jak na razie wszystko jest w porządku, dostałam zestaw badań do zrobienia, multum witamin do wzięcia ... USG będzie dopiero w przyszłym tygodniu , i powiem , że tym jestem rozczarowana hmm. Jak wytrzymam cały tydzień :baffled:
Uwazam ze powinnas mieć USG
a w którym jesteś tyg?
 
Dziewczyny co do rozstępów to jeszcze za wczesnie, żeby czegos używać. Ja z poprzedniej ciązy mam enlacyl krem oraz olejek, ale nawet nie zdarzyłam go użyć.Ważne jest mocne nawilżanie skóry, ale jeśli jest tendencja do rozstępów to one i tak się zrobią.
 
reklama
Do góry