reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Witam nowe przyszłe mamy i zapraszam do wpisywania się na listę.

Hajmal, w sobotę zeszla dostałam plamien różowych, podobne w niedziele i poniedziałek. najwięcej wieczorem. we wtorek się rozkrecilo i zaczęłam brudzjc na brąz ale w dużo większej ilości.. w środę rano się jakby wylewalo..jechałam na scan ja, na skazanie.. A tu babka mkwj, że jej zdaniem się drugi maluch implantowal i z tego to, powinno lada dzień minąć i faktycznie.. Tego dnia jeszcze coraz lżejsze brudzenie i od czwartu czysto.. biorę dupek teraz już 2x1, wczesniem więcej. ale boli nie mam, bardziej w jajnikach czy po bokach.
Marta jak Ty??
Paalkna, dalej sluz różowy? na początku może być.. pisz co u Ciebie.

Tęczowa bylam, coreczka moja w czerwcu się urodziła.. dlaczego pytasz??

U nas dalej strzelają, pewnie cała noc tak będzie..
 
Hej dziewczyny. Podczytuje Was od tygodnia. Jestem mama październikową 2011 z forum bb i zarazem mamą 5 cio latka[emoji5]Wychodzi na to że i tym razem spotka mnie ten zaszczyt[emoji5]Termin ok. 9 lipca. Nasz 3 cykl starań. Test zrobilam już 2 dni przed @ i wyszla kreseczka. Więc chyba pozostaje mi do Was dołączyć.[emoji4][emoji4]
1478385274-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie anissima i justys
Lilith gdzie ta tabelka czy ja cos przeoczylam?
Ja mieszkam w niemczech bo wczesniej pytalas
Marta trzymam ogromne kciuki za was
Hajmal wszystko Bedzie dobrze. Trzymam za was rowniez ogromne kciuki
A ja troche sie dzisiaj przestraszylam bo z pracy mialam dzisiaj wolne a podbrzusze tez mnie bolalo i juz mysli najgorsze pozamacicznej ale proboje niewariowac i niechce nic czytac ale troche sie martwie
oar8flw1p6co1w2g.png
 
Karo, tez sie bałam pozamacicznej ciazy bo mam bóle brzucha, naczytałam sie , nastresowalam, poszłam na usg i wszystko w porządku ;)

U mnie zero plamien więcej, ale w nocy budził mnie okropny ból. O 0:00 , 0:40 i 1:25 , myślałam, ze eksplodują mi plecy, nie mogłam wyleżeć. Naprawdę bardzo bolało. Muszę zadzwonić do położnej , bo nie zniosę takich nocy. Noc wcześniej tez mnie dwa razy zbudził ból. Tak nie może byc :(
Strasznie mnie to meczy, chciałabym,zeby było po prostu normalnie :/
 
Dziewczyny suwaczek mi sie przesuwa nie wiem jakim cudem a robilam tak jak zawsze 0.0


Witam.kolejne lipcowe mamuski.:-)

U mnie mdlosci straszne ...dzis wcisnelam 2 kromki z nutella na sama mysl o jedzeniu mnie cos bierze.....:/

Palina wspolczuje boli faktycznie lepiej to z kims skonsultuj.

Hajmal, Marta jak dzisiaj?

ganngov3t4agl1lv.png
 
Wtam Was wszystkie w ten niedzielny poranek. Przed chwilą robiłam test i kreska już wyraźniejsza niż dwa dni temu. Jutro umówię się do gina. A póki co termin obliczony na 13 lipca. :)
 

Załączniki

  • DSC_0011~2.jpg
    DSC_0011~2.jpg
    506,5 KB · Wyświetleń: 88
reklama
witam Was rowniez, troche niesmialo... dzisiejszy test wskazal druga kreseczke :) to moj 27dc i termin wstepnie licze wychodzi 17 lipca. jestem bardzo podekscytowana, czekalam na to od okolo 3 miesiecy. pozdrawiam


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry