reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

dziekuje za wpisanie mnie na liste:laugh2: az milo popatrzec ze tam jestem:-) !! a jak wyglada wasz apetyt??? jecie wiecej , mniej czy bez zmian???ja to normalnie, moze nawet szybciej czuje sie wypchana:baffled: sama nie wiem, a tak poza tym to nie czuje sie ze jestem w ciazy ( z wyjatkiem tej sennosci)
 
reklama
I ja sie dzis witam, ja w sobote o tej porze co Ty Zebrra bede wstawac,bo do szkoly:baffled:
Momma -a moze jednak uda sie na lipiec, a jak nie to sle pozytywne fluidki nawet na sierpien:-)

Buziaki!


Hej hej no i chyba się udało................ ale pewnie już na sierpień............... Dwa lata temu sie wpisałam na lipiec i Gabryśka urodziła się w połowie sierpnia. Teraz też termin koniec lipca początek sierpnie wg. obliczeń. Jeszcze nie byłam na usg więc nie wiem jaki termin wg usg. Tak się cieszę, że Gabi będzie miała rodzeństwo:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) . Pozdrawiam was wszystkie.........( Nie wpisujcie mnie na listę, bo ja raczej do sierpnówek, na nie zaczekam)......
 
witam

dziekuję za miłe słowa.

Marika to nie proste, jak jestes dla wielu osób guru, mistrzem i do tego autorytetem. Ae jest, kiedy moi byli uczniowie, tearz już studenci wielu atrakcyjnych wydziałow w Polsce dzwonią, zapraszaja na obiady, spotkania, składają zyczenia. Cieszy mnie to, że spełniają marzenia i mają wiatr w skrzydłach. Wielu z nich mówi, że to .......moja wina....Lubię swoją pracę, chodzę tam z przyjemnością, muszę jak najwięcej zrobić, by moje ukochane klasy zdały bosko maturę....

czuję się dobrze i dziękuję bogu za to...

I Osobisty słucha mnie, a nie innych. Z Ososbistym jestem już 11 lat, a 5 lat po slubie i stworzyliśmy zdrowe realcje, że nasze zadnia są świete a nie innych, bo to my ze sobą będziemy do smierci, a nie nasi znajomi. Osobisty pracuje w sąsiednim wielkim mieście i tam mieszka. Tęsknię za nim, ale to zdrowe. Osobisty odciązył mnie dzięki pani do sprzatnia i przejał większosc moich obowiązków. Nigdy w zyciu nie gotowąłm mu obiadów, bo jada w stołówkach, a w weekendy gotujemy wspólnie, albo izdiemy do tesciów, albo do knajpy. Dla nas nei jest problemem zjeśc na obiad niedzielny kanpaki, czy chińska zupkę. Nie jestesmy stwozreni do tego, by umartwiać sie przy garach, tym bardziej, ze ja tego nienawidzę. Osobisty jest przejęty, ze nei wymiotuje i martwi go to ;-) Nie powiem złego słowa. Wczoraj musiał mi zadeklarwoac, że bedzie w nocy wstawał do zdeicka i się...zgodził. Zresztą moja pani lekraka, kobieta z cahryzma pisuje do mojego męza listy np. Zona nie moze: myć okien, wieszac firan, przemęzcac sie. Muis jesć duzo zielonego i białego. Wiec ta korespondencja też jest ważna, bo on nie mzoe być na wizytach, a tak ma kontakt z moja lekarka, do której wydzwanai zcesciej niż ja.
 
Moooma no bardzo sie ciesze!!!!!!!!!!!!!Super!!!!Tylko dlaczego nie cchesz byc tu z nami, ha??Jak to moze by koniec lipca, poczatek sierpnia to mozesz byc tu i tu:tak:

Lece spac, jutro uczelnia:baffled:
 
Lila jak najbardziej moge by tu i tu,
Pewnie,że chcę byc z wami i chcę w lipcu urodzic, ale jak pisałam pewnie będzie to sierpień , bo ja jak słoń tak długo w ciąży chodzę:-D
 
Cześć Dziewczyny!

Mooma SERDECZNE GRATULACJE!!!
Zostań z nami! :tak:

Shirley żeby mieć pogrubienia, buźki itp to musisz wejść w swój profil(Różowy pasek u góry tej strony) Szybkie menu/Edycja opcji/ na samym dole tej strony będzie tabelka Interfejs edytora postów, musisz tam zmienić na "Zaawansowany Edytor WYSIWYG" i oczywiście zapisać zmiany. Powinno wszystko działać.
Co do USG nie martw się na zapas. Zgodnie z USG moja ciąża też jest młodsza niż według @. Tygodnie według OM liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, a w ciążę mogłaś nie zajść 14 dc tylko 20 tak jak ja, albo jeszcze później. Zawsze się owu może przesunąć. Poza tym USG ma granicę błędu, na tym etapie ciąży jest to ok. 4-5 dni w obie strony.
Nie martw się na zapas.

Lila miło Cię widzieć. :-)

Alkmena ja używałam Fissanu w poprzedniej ciąży i więcej nie chcę. Ma konsystencję smalcu, bardzo trudno go rozsmarować, zapach też nie bardzo mi do gustu przypadł. Może jest skuteczny, ale mnie żaden krem nie pozwolił uniknąć rozstępów. Nawet Mustella. Nie chciałam Cię zrazić tylko napisałam o własnych doświadczeniach.

Goska29 o rany to masz na głowie 6 dzieciaczków :szok: plus maluszka w brzusiu. No to podziwiam na prawdę!

Marika, Zebrra czuję się bardzo dobrze. Nie chcę zapeszać, ale wczoraj od południa nie było już plamienia tylko pojedyncze nitki krwi w śluzie.
Zobaczymy jak się dzisiaj sytuacja będzie rozwijać.

Magdalenko ja nie mam w ogóle apetytu, ale jem tyle co zwykle dla dobra dzidzi chociaż czasem mi w gardle rośnie.
 
Paula serce ty moje:) cieszę się że lepiej u ciebie!
Mooma zostań tu, i bądź tam jak piszesz, możesz też założyć nowy wątek "sierpniowych mam" i poczekać aż zaczną się wpisywać:laugh2:
U mnie załamka siadam, rano siusiu a tam "żywa ciemnoczerwona krew":no::sick:
kurcze co mam robić? jeszcze nie mówiłam mężowi...:no: nic nie boli ale to plamieniem raczej nie nazwe...dostałam okres czy co? przecież test...i pietrsi....i brak okresu tyle czasu?....co jest?...
 
Marika ja Cię bardzo proszę idź do lekarza. Nie lakceważ tego.
Ja dostałam od razu skierowanie do szpitala, tam wszystko posprawdzali.
Trzymam za Was kciuki bardzo, bardzo mocno!
 
już szykowałam się do szpitala ale coś mnie tknęło i zadzwoniłam do swojego lekarza...powiedział że mam leżeć i mąż ma pojechać do apteki obok szpitala w którym on przyjmuje i ma mi kupić luteinę??? i powiedzieć że jestem jego pacjentką- dopochwowo mam to brać i powiedział że jak znowu będzie się coś działo to mam jechać do szpitala........ mąż właśnie pojechał kurcze jakieś dziadostwo mam sobie wtykać:dry::baffled:...ale jeśli pomoże.pozdrawiam
 
reklama
Do góry