reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Mała fasolka już rządzi....myślałam że jestem silna baba z silnym organizmem...., że mnie nie dotyczy plamienie branie lekarstw.....
a tu proszę:"na kogo wypadnie na tego bęc!"
Nie uleżę, wzięłam tą tabletkę położyłam się na 30 min i wstałam, oszczędzam się , żadnych gwałtownych ruchów ale niech mój lekarz sam sobie leży!:eek:
Jak mam to robić przy dziecku które ma 100000 pomysłów na sekundę-a mąż odpada bo musi pilnować biznesu i pracowników:zawstydzona/y:
Czekam na ten poniedziałek, czas wolno ;leci dopiero godz 14....
Bazylio lekarz nie przyjedzie przecież nie weźmie ze sobą usg i sprzętu(bo przecież na dotyk nie wyczuje co jest nie tak:no: muszę być cierpliwa...
odezwę się wieczorem w pon bo mąż będzie potrzebował kompa i jutro cały dzień nie znajdę chwilki więc się nie martwcie...buziaki
 
marika wkrec w zajmowanie sie Skrztkiem matke, ojca, tesciowa, sąsiadke, siosrte, kuzyknke...
jednym słowem sprzedaj na jakis zcas dzeicko kumus, komu ufasz...
 
udało mi się zajrzeć do was jest kiepsko bez zmian nie ustaje, babcia ma jutro imprezę i wszyscy jej pomagają szykować a ja mam jej jeszcze dziecko wcisnąć? do drugiej babci cały dzień drogi....więc też odpada.
Właśnie się zjechały szwagierki i im powiedziałam o ciąży-ucieszyły się(miałam z tym poczekać do wizyty do poniedziałku ale musiałam powiedzieć wcześniej)
i się zajęły młodą,:-D;-)
Dziewczyny jak wy macie fajnie, cieszcie się! wolałabym już wymiotować niż plamić-zrozumiałe:-( ja się boje iść do wc zrobić siusiu bo nie wiem co mnie tam czeka...:no: dobra psuje wam tu aurę piszcie co u was jak się czujecie co zjadłyście?:-p:laugh2: to mi pomaga oderwać się od czarnych myśli. buziaki! tydzień po tygodniu zleci dotrwamy!!!!(co to jest 40 tygodni?:-pdla nas?:) )
 
Marika wierz mi ja też bym milion razy bardziej wolała "łączyć się z Wisłą" cały dzień niż plamić.

Pusto tu dzisiaj, chyba weekend rodzinnie spędzacie. :-)
Do jutra!
 
Marchewa musisz. Dopóki ciąża nie jest zaawansowana musisz.
Dopiero jak widać brzuch ciążowy, (gdzieś czytałam coś o 6 miesiącu ciąży), bo wtedy pas przechodzi przez brzuch i w razie hamowania mógłby przygnieść.
Na razie pas o nic nie haczy.
Ja zapinałam pasy przez całą ciążę, jednak zawsze w razie wypadku, kolizji, pas mnie złapie, jest większa szansa, że przeżyję i ja i dziecko, które chronią wody płodowe.

Tak w ogóle to witam w niedzielny poranek!

Marika jak dziś sytuacja na froncie?

Jak się czujecie? Macie jakieś plany na niedzielę?
 
Czytałam ze dziewczyny w bardziej zaawansowanej ciazy zapinają pas pod brzuchem, zeby nie uciskał, ale byl. Wydaje mi się to sensowne - to głupota nie zapinac pasa, wtedy nawet najzwyklejsza stłuczka moze sie zle konczyc.
Spalam wczoraj cały dzien wiec dzisiaj jakos rześko. Jeść! :-)
Miłej niedzieli
 
reklama
Czesc!!

Moj plan nie plan na dzis to szkola, mus to mus:baffled:

Mariko no wlasnie jak tam??
Malvinko - a u ciebie, bylas u gina??
 
Do góry