reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Zebra, no to gratulujemy! oby do lipca ;-)

dziekuję za rady na temat męskiego rodu... ale tak jak mówisz Marika, widziały gały co brały ;-)

Byłam w pracy zawieźć zwolnienie, powiedzieli mi że mogę sobie siedzieć na zwolnieniu, bo sobie doskaonale radzą i nie jestem im potrzebna:baffled:
cholera jasna, ale zeby ściągać mnie w weekendy do pracy to byłam potrzebna, żeby zostawać po godzinach to też wtedy potrzebowali, a teraz jak tylko 4 godzinki moge przy monitorze to już mnie nie potrzebują! banda! zniczulica totalna!

jak tak chcą to nie ma sprawy, ja tam moge siedzieć w domu, w końcu i tak oni musza mi płacić:-D
 
reklama
Czesc!!Przeczytalam,ale juz polowy nie pamietam:baffled:

Zebrra - no bardz osie ciesze!!Zebym teraz i ja zobaczyla malego czlowieczka z bijacym serduszkiem!!
Paula tez czesto mysle o Poziomce, nawet wczoraj zastanawialam sie czy nas czyta :(
Marika haha, mysle,ze duzo dziewczyn pocieszylas:-D <oj przewija, kapie, karmi,ale jesli mu mowie,ze zmoeczona ejstem, spiaca( ciaza) to ten, zmeczona??a po czym??
Marchewa tez nie mam objawow, balam sie wpolzycia,ze zaczne plamic,ale nie zaczelam na szczescie( tfu,tfu):baffled:
Magdalenko witaj!!!!!!!!!!!:-) :-)
Biedronko glokwa do gory, buziaki!
 
Ostatnio nie pisałam ale sił mi brakowało. Jednak stale was podczytuje. Biedny moj maz, stale na niego bucze, o cos mam pretensje ale mnie on ostanio wkurza na kazdym kroku :wściekła/y: . Stale o czyms zapomina, wiecznie siedzi w pracy ( o dzis na firmowej imprezie !!!!) , ja latam miedzy dziecmi, pralkami, prasowaniem, zakupami,sprzataniem, gotowaniem, szkoła... mam dosyc!! Chyba wszyscy w koło zapominaja ze nie mam tyle siły bo jestem w ciązy. I jeszcze na dodatek meza siostra przywiozła swoje dzieci ( a ma ich 4-ke) bo jechała po zakupy na mikołaja . Chyba zaraz zwaruje!!
 
zaszalałam i kupiłam tego ptysia:zawstydzona/y::laugh2: chodził za mną od wczoraj....i go pożarłam:)
Marchewa tobie to ja zazdroszczę, jesteś wśród ludzi, ileś par patrzałek na ciebie codziennie patrzy...a ty musisz być w formie...ja siedziałam dzisiaj nad fakturami i mi się tak cyferki, nazwy pomieszały że musiałam to przełożyć:szok:
Dzisiaj był fajny dzień-może wszystko przez szczerą rozmowę z moją przyjaciółką, to słoneczko też tak "rozweseliło" tą codzienną monotonię.
Zebrra cieszę się że wszystko "gra" i że już jesteś spokojniejsza:laugh2:;-)
Paula
jak twoje samopoczucie? plamienie troszkę ustało?
bazylia widzę że ty też ostro nastawiona na tą "męską zuchwałość i samolubność" tak trzymaj:)
 
Gosia29 szczere współczucia:no: kobieta-kobietę...zawsze zrozumie, wszystko na naszych głowach a facet na koniec powie "czym jesteś zmęczona" tak jak pisała wcześniej lila....
dobrze że chociaż tu możemy sobie ponażekać i nikt nas za to nie krytykuje....uf:eek:
 
Lila, ilekroć piszesz coś do nas i pojawia sie zdjęcie twojej pociechy jakoś tak mi sie fajnie robi, bo ta tym zdjęciu wyląda poprostu bosko, ta minka i te rączunie... sam miód.
 
Witam,Z tym USG to sie zgadza, ze nie wiadomo czy szkodzi czy nie, zalezy od widzimisie lekarza. Ale pisza, ze powinny byc 3 w czasie calej ciazy, wiec troche mnie uspokoilyscie ze macie co wizyte. ALKMENA - ja tez jak przyjde z pracy cos jem i ide spac a potem wstane na chwile i znowu ide spac, a kiedys do 2 w nocy szalalam, chodzilam na tance, aerobiki i milion spraw zalatwialam, wiec moje zycie juz sie zmienilo (juz pomijajac mdlosci i rodzaj jedzenia - np. wstret do miesa i wedlin, pizzy i zapachu pieczenia)ZEBRRA - masz w 6t 2 d serduszko? hmm a ja mialam tylko pecherzyk i zoltko... ja tez chce serduszko!!! 6.12 mam wizyte i mam nadzieje ze nie podziele losu poziomki :-(((( Czy to moze zalezec od jakosci urzadzenia do USG?Nie dzialaja u mnie puste linie ani pogrubiane litery.
Dzieki za linki do kosmetykow, a cos do suchej skory? Oliwki nie lubie.
 
reklama
Biedronko dziekuje:zawstydzona/y: Jeszcze nie raz zobaczysz tutaj buzke moje synka:-) A na tym zdjeciu mowi po prostu ,,ma,,( nie ma -tł. mamy;-) )
 
Do góry