reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Cześć wszystkim. Jak tam wasze objawy zbliżającego się porodu? Ja mam dosyć nieprzyjemne bóle jak przy @. Ale zawsze miesiączkę przechodziłam do bani. Tylko jak brałam pigułki to było znośnie, a odkąd przestałam to strasznie cierpiałam. No więc teraz najczęsciej mnie boli w nocy i nad ranem. Co prawda nie tak bardzo jak potrafiło przed okresem ale ból jest umiejscowiony w dole brzucha i przechodzi na pachwiny do ud. Dzisiaj obudziłam się przez to o 5:30 rano i bolało mnie przez godzinkę. Potem zasnęłam.
Wczoraj było to samo też o tej porze.
W dzień coraz częsciej napina mi się brzuch i czuję takie parcie ni to na pęcherz ni to na ... kupkę :-D
Ale brzuch mam nadal tak jak wcześniej tzn nie zauważyłam żadnego obniżenia.
No i po seksie wszystko jest maksymalnie napięte jakieś pół godzinki :tak:a powiem szczerze, że odkąd zaczęłam 38 tydz to już się nie oszczędzam pod tym względem :-D:-D DOBRANOC niech nam się przyśnią nasze maluchy :-)
 
reklama
Kobiety?????????????? co z wami:eek:
czyzby wszystkie na porodowce???????????????????:szok:
a tak powaznie to co niektore z nas moglyby juz sie rozdwoic;-)
milej niedzileli:-)
 
Magdalenko33 lipcówki trzymają się dzielnie-nasze dzieci są grzeczne i będą się rodzić w terminie:):tak:;-)
Bo przecież jest czerwiec..a my chyba sama nazwa mówi "lipcóweczki";-)

Kasiulec ty to masz fajnie,niebawem się rozdwoisz-ja dopiero zacznę 38 tydzień...:unibrow: a rodzić jest najlepiej właśnie tak między 38 a 40 tyg-idealny okres na rozwiązanie.
co do tego parcia o którym piszesz to ja tak samo-boli brzuszek w dole jak na @..lub jak na kupkę:rofl2:- dzikie uczucie...wiesz co ja w pierwszej ciąży aż tak nie wsłuchiwałam się w swoje ciało...albo nie miałam objawów zwiastujących poród??Dostałam po prostu skurczy i pojechałam rodzić..a teraz.. cholera wie...teraz mam wszystko i bóle jak na @ i skurcze bolesne...i czopa zażegnałam...itd...a jakoś nie mogę się jeszcze rozdwoić:baffled:
 
Witam Was serdecznie,
szygbko minol mi weekend mimo iz mojego nie bylo.Wczoraj pielegniarka zrobila mi ciasteczka z kleiku i faworki mniammmm, dobrze ze nie siedziala ze mna cala ciaze bo 30kg jak nic bym przybrala a przez te trzy dni dobilam do 20 kg na plusie bez 300g masakra:szok::szok: Moj juz dzwonil ze przejechal granice i stoi w korku :-(do 2 wroci -oby do 2. Dzis bylam w Dusseldorfie ale nozki mialam tak spuchniete ze niestety ciezko bylo mi chodzic wiec wrocilysmy i weszlysmy jeszcze na deserek.
Niemoge sie doczekac na Mojego skarbka i wkoncu sie wyspie:tak:
 
Kasiulec ja rowniez nie widze zeby moj brzuch sie obnizyl ale moj M mowi ze chyba delikatnie jednak tak.
Ja jeszcze zbytnich objawow to niemam, czasem zaboli przez chwile jak na okres ale to bardzo rzadko, moze dlatego ze dopiero zaczelam 36tc:tak:
Mam do Was pytanie, moze to dziwnie zabrzmi ale tak jest:eek: niewiem czy powinno mnie to martwic czy tez nie:confused: mianowicie, od paru dni gdy dzidzia sie rusza slysze przy tym dziwny dzwiek tak jakby podobny do "mlasku" czy co:zawstydzona/y: zdarzylo sie to ze 3razy, czy Wy rowniez cos takiego zaobserwowalyscie:confused: niemam bladego pojecia co to moze byc i co oznaczac:wściekła/y:
 
Witam sie z ranka
Nusia ja nie mam nic takiego,
brzuszek obnizyl mi sie w 36tc a teraz dziecko tak dziwuje ze czasami mam wrazenie ze mi skora peknie.tatus wczoraj wrocil o 23:tak: a to niespodzianka
 
ale ja mialam juz pare razy podobne odczucia, tnz tak jakby maly sie pluskal takie odglosy , przynajmiej to przypominali cos takiego, a moze i mlaskania.
Mysle ze to normalne przeciez wkoncu sa w naszych brzusiach istotki zywe no i tez wody.:-D:tak:
 
Pluskanie?
Mój czasem mówi, że słyszy jak coś "bulka" w brzuchu ale ja myślałam, że to jakieś soki trawienne czy coś w tym stylu...
Sama nic nie słyszałam takiego...
A może dzidzia jednak pływa?? Ale numer!
 
reklama
Do góry