reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Witam sie w ponury dzionek

Julkowa odpoczywaj puki mozesz bo pozniej niestety ale nocki nieprzespane:tak:

Ja popoludniu odbieram braciszka w Monchengladbach bedzie ciekawie:)

Moj drzemie rozwiozl pracownikow , zawiozl material i sie byczy:-D a Ja jak zwykle nie wyspana:-(
 
reklama
Witam sie i ja:tak:
Dzis znowu pochmurno i deszczowo:no: niby z jednej strony to lepsze to niz upaly, ale troszke slonca by sie przydalo.
Julkowa odpoczywaj, odpoczywaj, ciesz sie ostatnimi dniami wolnosci, bo pozniej to maly bedzie Ci dyktowal plan dnia:-D
Anka coz za pysznosci, moze wpadne do Ciebie na herbatke:-D
Moj maluszek w nocy chyba uczyl sie tanczyc, hihi:-D
Poki co znikam, ide robic obiadek(dzis faszerowana papryczka) mniam.
 
U mnie tez pada i pochmurno;-) ale ja nie narzekam :-p
wrecz odwrotnie rozkoszuje sie chlodem i braliek slonca:sorry2: bo te ostatnie upaly to mnie wykonczyly:baffled:
jeszcze troszke i LIPIEC
CHURA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrowionka dla wszytkich MAMUS!!!!
 
Witam wszystkich:-):-)
Jak sie macie co nowego?;-)


Ja dzis mialam wizyte u Midwife i wsumie nic szczegolnego sie nie dowiedzialam...:-:)-:)no::dry:
Jak zwykle mialam pobierana krew - caly czas musza miec pod kontrola moja hemoglobine o ile sie nie myle..:sick:,juz sie przyzwyczailam ze jestem kluta co wizyte.he he:sorry2: ale od ostatniego razu poszla w gore to bardzo dobry znak. Nie obniza sie .
Z moczem i ciesnieniem(120/76) wszystko Ok jak najabardziej.
Blaneczka mierzy juz 36 cm od pupci do glowki - podobno bardzo nisko lezy gloweczka :rofl2: do tego raczki ma przy glowce, a nozki po prawej stronie i kolo zoladka .Nie nalezy do wielkich i za malych dzieci jest w standardowych rozmiarach. Urosla mniej wiecej 1 cm :tak:- ale nie widomo dokladnie ile sie opuscila :no:- i nie da sie tego tak obliczyc ile urosla bo zawsze sie opuszcza w dol.:rofl2:
Serduszko jej bilo 16o/min. Cudownie, czysciutko, i rytmicznie wszystko wiec jest jak najbardziej Ok. Serce ma jak dzown :-D:-pRuchliwa bardzo.
Standardowo musiala kopnac w sluchaweczke od pomiaru bicia serduszka - nie lubi jak sie ja podslu****e..he he :happy2:
Nastepna wizyte mam 13 Lipca:dry::sorry2:, a termin mam na 7 wiec 6 dni po terminie, i cos czuje ze dotrwam spokojnie:baffled:.
Yhm wiec Ja spytalam jak to bedzie jesli nic sie nie bedzie dzialo..po 40:sorry2::dry: tygodniu a Midwife na to ze jesli 12 dni:szok::no::wściekła/y:(szok dlugo strasznie) od 7 lipca minie zglosze sie do szpitala i Oni tam dadza Mi specjalne cwiczenia na wywolanie:szok::-:)baffled: i jesli w przeciagu 4 dni nic sie nie ruszy od tych cwiczen - to dopiero wtedy beda wywolywac Mi porod..ostatecznosc cesarka- ale mysle ze az tak daleko nie zajde...:happy2::szok:(chyba zaczne niedlugo fruwac by wypedzic Mala) wiec w najgorszym wypadku moge sie rozdwoijc dopiero pod koniec lipca po 20 masakra:wściekła/y::szok: :-(Jak to uslyszalam wszystko to sie zawiodlam..:szok::-:)wściekła/y::eek: Ja chyba zeswiruje-do tego czasu, do tego tak Mi glowka wyruszala-wymacala ze boli mnie brzuch na @ i dziwnie sie czuje.:sick::baffled:
Pozdrawiam paa
 
Buziaczek to bardzo dobrze ze u Ciebie wszystko wporzadku:-) i z malutka tez:tak: Nie zeswirujesz:-D tyle wytrzymalas to wytrzymasz nawet jesli mialaby sie urodzic po terminie, grunt zebybylo wszystko dobrze.
Apropo tego czasu po terminie, moja midwife powiedziala ze jak nie urodze na moja duedate to mam przyjsc do szpitala dzien po i wtedy beda myslec:tak: Ale rowniez jak Ty mam nadzieje ze wyskoczy o dacie:-)
 
Hello!!!
Buziaczku co Ty brałaś na to zeby podwyższyć hemoglobinę???Bo mi też wyszło ostatnio ponizej normy :eek:

Wiesz co Moja Droga, w ciazy to podobno normalne i duzo Kobiet ma skoki hemoglobiny:tak: ale Ja mam wybitne..:dry:do tego jeszcze mam ciezka krew bo ARh-, nie bralam zadnych specjalnych lekow ani dodatkow..tylko jadlam duzo owocow i czesciej jadlam wartosciowe jedzonko,duzo pilam wody, duzo odpoczywalam bo bylam slaba strasznie..:sick: i teraz jak poszlam to Polozna powiedziala, ze juz jest lepiej:tak: wraca wszystko do normy, zreszta w ciazy jest taki okres gdzie dziecko najbardziej(pod koniec o ile sie nie myle) ciagnie potrzebne dla niego skladniki i dlatego spada nam Mamom hemoglobina.

Jak bedzie za niska to dostaniesz tabletki na podwyzszenie nie martw sie ;-), Mi powiedziala Midwife ze jak spadnie jeszcze raz to przy nastepnej wizycie dostane recepte. Ale poszlam dzis i jest OK :happy2:a jak sie czujesz?
Pozdrawiam
 
Chciałam Wam przekazać informację, że NEGRI dziś urodziła synka! :)

Fasolku, na podniesienie hemoglobiny/żelaza jedz dużo czerwonego (wołowego) mięsa
 
reklama
No prosze druga nasza lipcoweczka, stala sie czerwcoweczka:-)
Ankami jesli masz z nia kontakt to prosze przekaz GRATULACJE, bo pewnie nie szybko pojawi sie teraz na forum.
 
Do góry